Izjukušas pašmāju seksīgākā fitnesa pāra attiecības

Sejas.lv
Izjukušas pašmāju seksīgākā fitnesa pāra attiecības
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 3
Foto: Ekrānuzņēmumi no "Instagram"

​Fitnesa modeļi un treneri Paula Freimane un Pēteris Rumpis ir pārtraukuši savas attiecības – no abu sociālajiem tīkliem pazudušas kopīgās fotogrāfijas. Spriežot pēc “Instagram” īsajiem stāstiņiem, Pēteris jau uzsācis jaunu romānu.

Par abu attiecībām kļuva zināms 2017. gada vasarā. “Ar Pēteri iepazināmies Portugālē. Tolaik es dzīvoju Monako, Pēteris - Latvijā. Un katrs no savas puses devāmies uz Portugāli, kur mūsu kopīgais draugs rīkoja šo ceļojumu. Tiesa, tur mēs ar Pēteri bijām tikai draugi, bet nevarēju nepamanīt to, cik daudz kopīga man ir ar šo cilvēku, kā arī simpātijas, kuras izjutu. Pēc pāris mēnešiem es no Monako, kur dzīvoju gandrīz divus gadus, atgriezos dzimtenē Latvijā. Tas man bija emocionāli ļoti smags periods dzīvē. Pēteris bija man blakus un atbalstīja mani šajā smagajā periodā,” pērn intervijā TVNET pastāstīja Freimane.

Uz jautājumu, kā citi pāri var līdzināties viņiem, daiļava tolaik atbildēja: “Es novēlu visiem pāriem atrast ko kopīgu un nodoties tajā. Mēs neesam tikai pāris, bet labākie draugi un padomdevēji viens otram. Ja to izdodas atrast attiecībās, manuprāt, tas tiešām ir mūža vērts.”

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu