Girgensona vārti atnes uzvaru spēlē pret "Sharks" (2)

Zemgus Girgensons (no kreisās)
Zemgus Girgensons (no kreisās) Foto: AP/LETA

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) spēles aizvadīja divi latviešu hokejisti. Zemgus Girgensona Bufalo "Sabres" pieveica Sanhose "Sharks" hokejistus, kamēr Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas "Penguins" piekāpās Vegasas "Golden Knights".

Bufalo "Sabres" izbraukumā ar rezultātu 4:3 (1:1, 1:0, 2:2) apspēlēja  Sanhose "Sharks".

Zemgus Girgensons uz ledus pavadīja 12 minūtes un 6 sekundes, no kurām trīs minūtes un 36 sekundes latviešu uzbrucējs spēlēja mazākumā. Girgensons izdarīja divus metienus pa vārtiem un 3. periodā guva komandas uzvaras vārtus, kā arī spēli noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Uzvarētāju rindās ar vārtu guvumiem izcēlās arī Mitelstads, Skiners un Johansons.

"Sabres" hokejisti ar 15 punktiem deviņās spēlēs ir dalītā līderpozīcijā visā NHL.

Citā spēlē Teodora Bļugera "Penguins" piedzīvoja "sauso" zaudējumu pret "Golden Knights" hokejistiem.

Bļugers uz ledus pavadīja 13 minūtes un 13 sekundes, no kurām 50 sekundes spēlēja mazākumā. Savā spēles laikā Bļugers izcēlās ar diviem spēka paņēmieniem un spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

"Golden Knights" rindās vārtus guva Stašnijs, Stounzs un Karlsons.

Spēli šonakt aizvadīja arī Elvja Merzļikina Kolumbusas "Blue Jackets", bet latviešu vārtsargs komandas zaudējumā (2:3) pret Ņujorkas "Islanders" palika rezervē.

"Sabres" nākamo spēli aizvadīs naktī uz trešdienu, kad atkal pretī stāsies "Sharks" hokejisti. Tajā pašā naktī laukumā izies arī "Penguins" hokejisti, kuri viesosies pie Floridas "Panthers".