Renārs Zeltiņš atklāj, kāpēc pārvietojas ar kruķiem

FOTO: instagram.com/renarszeltins/

​Šoruden šovmenis Renārs Zeltiņš atkal manīts pārvietojamies ar kruķiem. Žurnālam “Vakara Ziņas” viņš atklāja, ka atkal likusi sevi manīt tā pati vecā kaite – savulaik pārrautās ceļgala krusteniskās saites.

"Tā jau ar mani ir viss kārtībā, tikai par sevi atgādina vecās traumas - konvulsijas. Tā teikt, reanimējās ceļgala defekts, un es vienkārši to pielaboju. [..] Es arī, tāpat kā Porziņģis, atjaunojos, bet basketbolu vairs neturpināju spēlēt. Man bija veiksme neveiksmē, jo dzīve tolaik aizveda mani uz citām virsotnēm,” izdevumu informēja Zeltiņš.

Kā jau ziņots, viņš būs redzams filmā "Dvēseļu putenis". Zeltiņu ģimenei novembris pēdējos divus gadus ir īpašs ne tikai patriotisku iemeslu dēļ. “20. novembrī ir dzimusi mūsu meitiņa, tāpēc valsts svinības pagarinām ar bērna jubileju. Sanāk tāds varens svētku mēnesis,” saka slavenība.

Jautāts, kādas ir valsts svētku svinību tradīcijas Zeltiņu ģimenē, Renārs atklāj, ka 11. novembrī tā ir svecīšu nolikšana Daugavas krastmalā, bet 18. novembra vakarā kā allaž gaidāmas kopīgas vakariņas ar draugiem, kas raisa saliedētības sajūtu un siltas emocijas.

“Svarīgi, lai meita jau kopš agras bērnības redz, dzird un jūt mūsu tautai nozīmīgo dienu elpu,”

norāda Renārs Zeltiņš, kurš ir gatavs jau tagad atklāt jaunākajai paaudzei Latvijas vēstures vadlīnijas.

Renārs atzīst, ka šis novembris viņam ir vēl nozīmīgāks nekā citus gadus, jo 8. novembrī Latvijas kinoteātros sāks izrādīt filmu “Dvēseļu putenis”.

“Dalība šajā vēsturiskajā kinolentē manī rezonēja emocionāli, ļaujot izjust lielu empātiju pret latviešu strēlniekiem, un sniedza vēl dziļāku priekšstatu par mūsu valsts neatkarības cīņām. Ir patiess lepnums būt daļai no šī grandiozā kinoprojekta!” atzīst Renārs Zeltiņš, kurš ar nepacietību gaidu filmas pirmizrādi, lai vēlreiz satiktos ar visu milzīgo filmēšanas komandu. “Ceru, ka filma pulcēs daudz skatītāju un spēs apliecināt latviešu nesalaužamo spītu, nepārvaramo dzimtenes mīlestību un cilvēku varonību,” novēl Renārs Zeltiņš.

Filma “Dvēseļu putenis” no 8. novembra būs skatāma lielākajos kinoteātros Rīgā, Liepājā, Rēzeknē, Daugavpilī, Ventspilī, Siguldā, Valmierā, Talsos, Madonā, Jūrmalā, Smiltenē, Cēsīs, Kuldīgā, Ogrē un Jelgavā. Pēc 18. novembra “Dvēseļu putenis” būs skatāms arī visos Latvijas novados. Biļetes var iegādāties kinoteātru biļešu kasēs un tiešsaistē. Vairāk informācijas par filmu, tās izrādīšanas vietām un biļešu iegādi aicinām meklēt filmas mājaslapā www.dveseluputenis.lv, kur pieejamas precīzas norādes uz biļešu iegādes iespējām.

Uz augšu
Back