Dāvis Valdnieks aizvadījis pēdējo darba dienu “Rīta Panorāmā”

FOTO: instagram.com/davisvaldnieks/

​Latvijas Televīzijas raidījuma “Rīta Panorāma” skatītāju iemīļotais vadītājs Dāvis Valdnieks piektdien, 8. novembrī, aizvadīja savu pēdējo darba dienu šajā statusā.

“Šodien mūsu asprātīgajam un allaž mundrajam kolēģim Dāvim Valdniekam bija pēdējā darba diena “Rīta Panorāmā”. Pavisam no Latvijas Televīzijas Dāvis gan vēl neatvadās - arī turpmāk atsevišķos projektos viņš būs redzams LTV ēterā. Taču sakām lielu paldies Dāvim par dzīvesprieka un dzirkstošā humora devu, ko ik rītu viņš dāvāja kolēģiem un “Rīta Panorāmas” skatītājiem! Lai Tev veicas, īstenojot turpmākās ieceres!” paziņoja LTV Ziņu Dienests.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by LTV Ziņu dienests (@ltvzinas) on

Esot prombūtnē no “Rīta Panorāmas”, kad moderators tikai domājis, vai paliks vai dosies projām, viņš intervijā TVNET radušos situāciju skaidroja šādi: “Jau vismaz gadu jutu, ka neceļos uz darbu ar prieku. Tas, protams, saistīts arī ar to, ka celšanās notiek ļoti agri no rīta. Bet kopumā pamazām atskārtu, ka arī mūsu pietiekami dinamiskajā darbā iestājas rutīna. Jā, ik rītu satiekam dažādus cilvēkus, runājam par problēmām un esam, tā teikt, notikumi virpulī.

Bet tad Tu saproti, ka, piemēram, par naudas trūkumu valsts budžetā runāji arī pagājušo un aizpagājušo gad. Un kaut cipari ir mainījušies, Tu pēc būtības runā to pašu un cilvēki, kas viesojas studijā, runā to pašu.

Un tas nav stāsts par to, ka nekas apkārt nemainās. Runāju tikai par savu iekšējo sajūtu, kā uztveru lietas. Un, ja jūtams, ka pienāk šāds garlaicības apvīts apnikums, turklāt, tas pieaug, laiks paņemt pauzi.”

Nesenā intervijā žurnālam "Privātā Dzīve" viņš stāstīja: "Esmu izteicis gatavību – ja "Rīta Panorāmā" atsevišķus rītus nepieciešams vīriešu kārtas vadītājs, es labprāt viņiem izpalīdzēšu. Esmu arī piekritis strādāt LTV lielo tiešraižu projektos. Pēdējos gadus esmu komentējis valsts svētku militāro parādi 11. novembra krastmalā, tādēļ, ja tas būs nepieciešams, es palīdzēšu arī šogad."

Uz augšu
Back