"Ērkšķu" dāmas neilgi pirms fināla piedzīvo košas pārvērtības

Sejas.lv
"Ērkšķu" dāmas neilgi pirms fināla piedzīvo košas pārvērtības
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Trešdien, 11. decembrī, tiks noskaidrota skandalozā projekta "Caur ērkšķiem uz..." trešās sezonas uzvarētāja, bet pirms tam finālistes piedzīvojušas spilgtas pārvērtības!

Klāt teju vai mēnesi gaidītais brīdis, kad tiks noskaidrots, kura no trim STV Pirmā! sociālā projekta ”Caur ērkšķiem uz...” finālistēm kļūs par šīs sezonas uzvarētāju. Atvadas no kemperiem, kuros pavadītas neskaitāmas stundas un mērots tūkstošiem kilometru garš ceļa posms pāri visai Latvijai, apciemojot lielākās pilsētas, tiekoties ar ekspertiem un baudot nebijušas nodarbes, būs emocionālas - līdzīgi kā iebraukšana Rīgā... īstā karietē! Tomēr atpūtai nebūs laika - galvaspilsētā meitenes jau gaidīs skaistumkopšanas ekspertes, lai pārvērstu fināla trijotni par vizuāli spilgtām dāmām.

Tiesa, arī pats pārvērtību process būs gana liels izaicinājums – ne visas dāmas būs gatavas ļauties speciālistu plāniem un kardināli mainīt savu ārieni. Īpaši grūti no saviem garajiem matiem būs šķirties "mazajai Lailai", bet šoku par jauno blondo matu krāsu neslēps Valmieras Laila. Turpretim Olga no sirds izbaudīs pārvērtību procesu un priecāsies par košo griezumu. Nobirs ne viena vien asara un matu šķipsna, bet rezultāts būs pārsteidzošs! Pēc pārvērtībām finālistes dosies uz fotosesiju, kur profesionālas fotogrāfes vadībā iejutīsies īstu dīvu ādā – baudīs prožektoru gaismas, zibspuldzes zibšņus un modernu apģērbu.

Foto: "Ērkšķu" meiteņu pārvērtības

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu