Jaunā "Zvaigžņu karu" filma sāk ar 175 miljoniem

TVNET
Jaunā "Zvaigžņu karu" filma sāk ar 175 miljoniem
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
"Zvaigžņu kari: Skaivokera atdzimšana" (Star Wars: The Rise of Skywalker)
"Zvaigžņu kari: Skaivokera atdzimšana" (Star Wars: The Rise of Skywalker) Foto: publicitātes

Lai arī kino kritiķu atsauksmes ir vēsas, jaunākā kompāniju "Disney" un "Lucasfilm" filma "Zvaigžņu karu" sērijā "Zvaigžņu kari: Skaivokera atdzimšana" (Star Wars: The Rise of Skywalker) Ziemeļamerikas kinoteātros startējusi pārliecinoši, ziņo "collider.com". 

Pirmajā nedēļā scenārista un režisora Džefrija Džeikoba Abramsa (Jeffrey Jacob Abrams) lente iekasējusi teju 176 miljonus dolāru.

Globālie filmas ienākumi pirmajā nedēļā ir 374 miljoni dolāru.

Filma seko iepriekšējām "Zvaigžņu karu" sērijām - "The Force Awakens" (2015) un "The Last Jedi" (Pēdējie džedi) (2017).

Filmas reklāmas rullītis.

Pagājušās nedēļas līderis - jaunā piedzīvojumu filma «Džumandži: Nākamais līmenis» («Jumanji: The Next Level») ar 26 miljoniem numur 2.

Kompānijas "Sony Pictures" lente seko 2017. gada komerciāli veiksmīgajai filmai «Džumandži: Laipni lūgti džungļos» («Jumanji: Welcome to the Jungle»).

«Džumandži: Nākamais līmenis»
«Džumandži: Nākamais līmenis» Foto: publicitātes

Jaunās "Džumandži" filmas režisors ir Džeiks Kasdans («Seksa video», «Sliktā skolotāja»), galvenajās lomās - Džeks Bleks («Zosāda»), Dveins Džonsons («Pusotrs spiegs») un Karena Gilana («Gadsimta likme»). 

Filmas reklāmas rullītis. 

3. vietā vairāku iepriekšējo nedēļu līderis - «Disney» animācijas filmas «Frozen» («Ledus sirds») turpinājums "Frozen 2" ("Ledus sirds 2"). Filma nedēļas griezumā iekasējusi 12,3 miljonus dolāru.

"Frozen 2" ("Ledus sirds 2")
"Frozen 2" ("Ledus sirds 2") Foto: kadrs no filmas

Tikai 4. vietā ar 6 miljoniem Endrū Loida Vēbera pasaules slavenā mūzikla “Kaķi” (“Cats”) jaunā versija. Filmas budžets ir 95 miljoni, un ar š'diem komerciāliem rādītājiem to būs grūti atpelnīt.

Filmas režisors ir "Oskara" balvas ieguvējs Toms Hūpers – pazīstams ar saviem sasniegumiem lentēs “Dāņu meitene”, “Karaļa runa” un “Nožēlojamie”. “Kaķos” piedalās pazīstami aktieri un dziedātāji, viņu vidū arī leģendārā britu kino zvaigzne Džūdija Denča. Kā arī Teilora Svifta, Džeimss Kordens, Dženifere Hadsone u.c. 

Filmas reklāmas rullītis.

5. vietā labākajās detektīvu filmu tradīcijās veidota kriminālā komēdija “Uz nažiem” (“Knives Out”), kur lomās redzami tādi aktieri kā Daniels Kreigs (Daniel Craig), Kriss Evanss (Chris Evans), Ana de Armasa (Ana de Armas), Lī Kērtisa (Lee Curtis) un vēl daudzi citi.

“Uz nažiem”
“Uz nažiem” Foto: publicitātes
Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu