Fani sašutuši par Markus Rivas neiekļūšanu "Supernovas" finālā

Markus Riva FOTO: Jānis Škapars/TVNET

16. janvārī tika noskaidroti tie deviņi finālisti, kuri cīnīsies par iespēju pārstāvēt Latviju šā gada "Eirovīzijā". Labāko vidū šoreiz nav iekļuvis Markus Riva, un viņa atbalstītāji nav apmierināti. 

Markus Rivas fani sociālajos tīklos pauduši neizpratni par žūrijas lēmumu neiekļaut viņu starp labākajiem.

Atgādinām, ka finālā iekļuvuši deviņi izpildītāji - Samanta Tīna, ANNNA, Miks Dukurs, Edgars Kreilis, Katrīna Dimanta, «Bad Habits», DRIKSNA, Seleste un Katrīna Bindere. 

Šogad konkursa finālistus no 26 klātienes atlasē startējušajiem dalībniekiem izvēlējās starptautiska žūrija, kuras sastāvā bija gan mūzikas ierakstu, mūzikas menedžmenta un mediju, kā arī komunikācijas jomas profesionāļi, gan konkursa rīkotāji no Latvijas Televīzijas.

Vērtējot pretendentus, žūrija ņēma vērā vairākus faktorus – dziesmas oriģinalitāti un uzbūvi, muzikālo potenciālu, dziesmas vēstījumu, izpildītāja vokālās dotības un spējas, potenciālu konkurēt starptautiskajā tirgū un to, kā konkrētais mākslinieks un dziesma varētu izskatīties uz Eirovīzijas lielās skatuves.

Tika ņemta vērā arī YouTube platformas datu analīze, kas atspoguļo to, kā sabiedrība «patērējusi» atlases kārtā izskanējušās 26 dziesmas šīs nedēļas laikā.

Jau ziņots, ka šogad «Supernovas» noteikumi ir mainīti. 

Šogad konkursam būs tikai viena tiešraide 8. februārī, kad varēs noskaidrot, kurš no pretendentiem dosies uz 65. starptautisko Eirovīzijas dziesmu konkursu, kas šā gada maijā notiks Nīderlandes pilsētā Roterdamā.

Uz augšu
Back