Putnis skaidro, kāpēc kāzu dienā ar mīļoto vīrieti juties skumji

Politiķis Roberts Putnis šā gada sākumā Vācijā salaulājās ar savu mīļoto vīrieti Dmitriju Markovu. Nu viņš izdevumam "Privātā Dzīve" atklāj detaļas par abu attiecībām un īpašo dienu.

Kā skaidro Putnis, viņš ar mīļoto jau pirms desmit gadiem veica attiecību reģistrāciju Minhenes dzimtsarakstu nodaļā, tomēr nu abi oficiāli ieguvuši laulāto statusu. 

"Ceremonijas laikā mēs apmainījāmies ar ķēdītēm un pašironiskiem kuloniem. Gredzeni mums ir par konservatīvu," izdevumam atklāj Putnis, kurš ar mīļoto gatavojas doties medusmēnesī - praida laikā viņi apmeklēs Barselonu un Telavivu.

Diemžēl kāzu dienā bija arī skumjas pārdomas. "Vācijā mēs devām solījumu rūpēties viens par otru un saņemt sabiedrības aizsardzību un garantijas, ko diemžēl nevaram piedzīvot Latvijā. Tas ir sāpīgi un bojā visu prieku," atklāts ir politiķis.

Kā zināms, pāris sāka attiecības pirms 13 gadiem. Putnis, atceroties abu iepazīšanos, izsakās šādi: "Tā bija vienas nakts pazīšanās, kas ievilkās par vienu skaistu nakti 13 gadu garumā. Iepazināmies, sākot saraksti portālā draugiem.lv."

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#hikinginlatvia #fall #autumn #latvia #baltics #vizsla #dalmatian #husbands

A post shared by Roberts Putnis (@robertsputnis) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Līgo! #balticsummer #midsummer #happyguys #husbands

A post shared by Roberts Putnis (@robertsputnis) on

Uz augšu