Internetā vāc parakstus, lai Markus Riva varētu piedalīties "Supernovas" finālā

Sejas.lv
Internetā vāc parakstus, lai Markus Riva varētu piedalīties "Supernovas" finālā
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 6
Bermudu divstūris un Markus Riva priecē bērnus "Ziemassvētku priedītē"
Bermudu divstūris un Markus Riva priecē bērnus "Ziemassvētku priedītē" Foto: Jānis Škapars/TVNET

Pēc mūziķa Markus Rivas neveiksmes "Supernovā" viņa fani sākuši parakstu vākšana, lai panāktu, ka mūziķis varētu piedalīties konkursa finālā. 

Parakstu vākšanu tam speciāli paredzētā vietnē sācis modes eksperts un blogeris Deniss Ševeļovs. Kā teikts petīcijas lozungā: "Nav Markusa, nav Eirovīzijas!" 

"Būsim godīgi – Markus Riva jau kādu laiku ir Eirovīzijas simbols Latvijā, un to viņš ir sasniedzis ar neatlaidību un patiesu vēlmi būt daļai no Eirovīzijas. Latvijas iedzīvotāji arī jūt līdzi un atbalsta mākslinieku šajā cīņā – to uzskatāmi pierāda pērnā gada "Supernovas" balsošanas rezultāti, kuros Markus Riva bija absolūts skatītāju favorīts, taču neieguva ceļazīmi uz Eirovīziju žūrijas lēmuma dēļ. Šis žūrijas lēmums gan īsti netika paskaidrots skatītājiem. Šogad Markum pat netika sniegta iespēja godīgi piedalīties atlasē, jo lēmums par Supernovas finālistiem tika pieņemts “aiz slēgtām durvīm” un bez sabiedrības iesaistes. Bet mēs gribam tikt sadzirdēti!" - teikts vietnē

"Vēršamies pie ikviena, kas novērtē Markus neatlaidību un atbalsta viņa dalību Eirovīzijā – parakstiet šo petīciju, lai kopīgi varam parādīt, ka Markus ir pelnījis būt "Supernovas" finālā 8. februārī un ka vēlamies viņu redzēt arī uz lielās Eirovīzijas skatuves. Viņš to ir pelnījis!" - vēsta Deniss. 

Šobrīd petīciju jau ir parakstījuši teju 100 cilvēki. 

Jau vēstīts, ka šogad Markus Riva nav starp deviņiem finālistiem, kuri cīnīsies par iespēju pārstāvēt Latviju "Eirovīzijā". 

Finālā iekļuvuši šādi izpildītāji: Samanta Tīna, ANNNA, Miks Dukurs, Edgars Kreilis, Katrīna Dimanta, «Bad Habits», DRIKSNA, Seleste un Katrīna Bindere.

Šogad "Supernovai" būs tikai viena tiešraide 8. februārī, kad varēs noskaidrot, kurš no pretendentiem dosies uz 65. starptautisko Eirovīzijas dziesmu konkursu.

Video: Markus Rivas izbrāķētā dziesma "Impossible"

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu