"Nav vārdu, kas raksturotu mūsu sāpes šobrīd." Kobes Braienta sieva dalās ar sirdi plosošu ierakstu

Sejas.lv
"Nav vārdu, kas raksturotu mūsu sāpes šobrīd." Kobes Braienta sieva dalās ar sirdi plosošu ierakstu
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 4
Foto: instagram/vanessabryant

Traģiskajā helikoptera avārijā mirušā basketbolista Kobes Braienta sieva Vanesa vietnē "Instagram" pateikusies faniem par atbalstu.

Viņa dalījusies ar sirsnīgu ģimenes kadru un emocionālu ierakstu:

"Es un manas meitenes vēlamies pateikties miljoniem cilvēku, kuri ir izrādījuši savu atbalstu un mīlestību šajā šausminošajā laikā. Paldies visiem par lūgšanām. Mums tās tiešām ir vajadzīgas. Mēs esam pilnībā satriektas, ka zaudējām mīļo vīru un tēvu Kobi un skaisto, jauko Džiannu - mīlošu, gādīgu un brīnišķīgu meitu, kā arī māsu Natālijai, Biankai un Kapri.

Mēs pārdzīvojam arī par tām ģimenēm, kuras svētdien zaudēja savus mīļos cilvēkus, un mēs viņu sēras izjūtam personīgi.

Nav vārdu, kas raksturotu mūsu sāpes šobrīd.

Es jūtu mierinājumu, zinot, ka Kobe un Džidži abi zināja, ka ir ļoti, ļoti mīlēti. Mēs bijām svētīti, ka viņi bija mūsu dzīvēs. Es vēlētos, kaut viņi būtu ar mums mūžīgi. Viņi bija skaistas svētības, kas atņemtas pārāk agri.

Es neesmu droša, kāda būs mūsu dzīve turpmāk, un ir neiespējami iedomāties dzīvi bez viņiem. Bet mēs katru dienu mostamies un cenšamies cīnīties Kobes un mūsu mazulītes Džidži dēļ, viņi dod mums gaismu. Mūsu mīlestība pret viņiem ir mūžīga - neizmērāma. Es vēlos, kaut varētu apskaut viņus, noskūpstīt un dot svētību. 

Paldies visiem par dalīto prieku, sērām un atbalstu. Mēs lūdzam jūsu cieņu, ievērot mūsu privātumu, lai mēs saprastu, kā dzīvot šajā jaunajā realitātē," pie fotogrāfijas raksta Vanesa.

Jau ziņots, ka izcilais basketbolists un četru bērnu tēvs mūžībā aizgāja 41 gada vecumā.

"Sikorsky S-76" helikopters miglainos laikapstākļos avarēja kalnos netālu no Kalabasas pilsētas. Negadījums notika neilgi pirms plkst.10 pēc vietējā laika.

Braients karjeru noslēdza 2016. gada 13. aprīlī, kad uzvarā pār Jūtas "Jazz" guva 60 punktus.

Braients pēdējās septiņās sezonās NBA bija apmaksātākais spēlētājs. 20 gadu ilgajā karjerā "Lakers" komanda Braientam samaksāja nedaudz vairāk par 300 miljoniem ASV dolāru.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

My girls and I want to thank the millions of people who’ve shown support and love during this horrific time. Thank you for all the prayers. We definitely need them. We are completely devastated by the sudden loss of my adoring husband, Kobe — the amazing father of our children; and my beautiful, sweet Gianna — a loving, thoughtful, and wonderful daughter, and amazing sister to Natalia, Bianka, and Capri. We are also devastated for the families who lost their loved ones on Sunday, and we share in their grief intimately. There aren’t enough words to describe our pain right now. I take comfort in knowing that Kobe and Gigi both knew that they were so deeply loved. We were so incredibly blessed to have them in our lives. I wish they were here with us forever. They were our beautiful blessings taken from us too soon. I’m not sure what our lives hold beyond today, and it’s impossible to imagine life without them. But we wake up each day, trying to keep pushing because Kobe, and our baby girl, Gigi, are shining on us to light the way. Our love for them is endless — and that’s to say, immeasurable. I just wish I could hug them, kiss them and bless them. Have them here with us, forever. Thank you for sharing your joy, your grief and your support with us. We ask that you grant us the respect and privacy we will need to navigate this new reality. To honor our Team Mamba family, the Mamba Sports Foundation has set up the MambaOnThree Fund to help support the other families affected by this tragedy. To donate, please go to MambaOnThree.org. To further Kobe and Gianna’s legacy in youth sports, please visit MambaSportsFoundation.org. Thank you so much for lifting us up in your prayers, and for loving Kobe, Gigi, Natalia, Bianka, Capri and me. #Mamba #Mambacita #GirlsDad #DaddysGirls #Family ❤️

A post shared by Vanessa Bryant ? (@vanessabryant) on

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu