"Soniks: Filma" ar nelielu pārsvaru uzveic Džeka Londona darba ekranizāciju

TVNET
"Soniks: Filma" ar nelielu pārsvaru uzveic Džeka Londona darba ekranizāciju
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Harisons Fords
Harisons Fords Foto: kadrs no filmas

Ziemeļamerikas kinoteātros šonedēļ atkal dominē filma "Sonic The Hedgehog" ("Soniks: Filma"), kas balstīta uz kompānijas "Sega" izdotās tāda paša nosaukuma videospēļu franšīzes, ziņo "collider.com". Tikai nedaudz tai piekāpusies rakstnieka Džeka Londona klasiskā darba ekranizācija "Mežonīgās dabas balss" ("The Call of the Wild").

Nedēļas griezumā Paramount Pictures lente "Sonic The Hedgehog" iekasējusi 26,3 miljonus dolāru.

Filmas režisors ir Džefs Foulers, scenārija autori Patriks Keisijs, Džošs Millers un Orens Uzjels. Galvenās lomas filmā atveido Bens Švarcs (Sonic the Hedgehog balss) un slavenais komiķis Džims Kerijs (Sonika ienaidnieks Doktors Robotniks), kā arī Džeimss Mārsdens u.c.

Filmā parādīts, kā nelielas pilsētiņas šerifs palīdz Sonikam izvairīties no valsts amatpersonām, kas vēlas viņu notvert.

Foto: Videospēļu varonis atdzīvojas komēdijā "Soniks: Filma".

"Soniks: Filma" pirmizrāde tika plānota 2019. gada novembrī, bet pēc fanu negatīvajām atsauksmēm pēc pirmā filmas reklāmas rullīša filmas pirmizrāde tika pārnesta uz 2020. gadu, lai paspētu pārveidot Sonika tēlu.

Filma Latvijā uz lielā ekrāna iznāca 20. februārī.

Filmas reklāmas rullītis.

2. vietā Džeka Londona stāsta "The Call of the Wild" ekranizācija, kas pirmo reizi uz lielā ekrāna iznākusi jau tālajā 1923. gadā. Šoreiz galvenajā lomā Holivudas vecmeistars Harisons Fords. Filmas režisors - Kriss Sanders, kas līdz šim strādājis ar popularitāti ieguvušajām animācijām "Kā pieradināt pūķi" ("How to Train Your Dragon") un "Krūdi" ("Croods").

Filma iekasējusi 24,8 miljonus.

Filmas reklāmas rullītis.

Aizpagājušās nedēļas līderis - komiksa ekranizācija ar austrāliešu aktrisi Margo Robiju (Margot Robbie) galvenajā lomā - "Plēsīgie putni" ("Birds Of Pray"), numur 3. 

"Plēsīgie putni" ir astotā filma "DC Extended Universe" filmu sērijā, un tās režisore ir Ketija Jana (Cathy Yan), bet galvenajās lomās - Margo Robija, Mērija Elizabete Vinsteda, Džernī Smoleta-Bella, Rozija Peresa, Kriss Mesina, Jūens Makgregors, kā arī debitante Ella Džeja Basko.

Filma nedēļas griezumā iekasējusi 7 miljonus dolāru.

Margo Robija
Margo Robija Foto: kadrs no filmas

3. vietā jauna šausmu filma "Fantasy Island" ("Fantāziju sala") ar 12,4 miljoniem.

Anotācija: Uzņēmējs Rorks kādā tropiskā salā izveidojis īstu paradīzi, kur visneprātīgākie viesu sapņi kļūst par realitāti. Tur nokļūt nav vienkārši - pakalpojuma cena ir milzīga, stingri ierobežots viesu skaits un pat veiksmes faktors - veiksminieki tiek atlasīti loterijā. Kādu dienu veiksme uzsmaida Melānijai. Viņa nonāk izsapņotajā kūrortā, un šeit viss ir tieši tā, kā viņa iedomājusies. Taču sapņi kļūst par murgiem un Melānijai kopā ar citiem viesiem jāatmin salas noslēpums, lai glābtu savu dzīvību.

Filmas reklāmas rullītis.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu