"Radio SWH" šogad cer paplašināt apraidi divām programmām

LETA
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Edgars Kalmēns TVNET

AS "Radio SWH" šogad cer paplašināt apraidi "Radio SWH +" un "Radio SWH Rock" programmām, liecina uzņēmuma vadības ziņojums pārskatā par darbību 2019. gadā.

Kā liecina portālā "Firmas.lv" pieejamā informācija, 2019. gadā uzņēmums apgrozījis 2,92 miljonus eiro, pērno gadu noslēdzot ar 181 232 eiro peļņu. Uzņēmuma peļņa gada laikā palielinājusies par sešiem procentiem.

Uzņēmuma vadības ziņojumā akcentēts, ka pērn turpinājusies programmu apraides paplašināšanās, iegūstot jaunas apraides tiesības reģionos. Tāpat sadarbībā ar Liepājas Universitāti izveidots pirmais mācību kurss Latvijā par radio - "Radio loma mūsdienu sabiedrībā un biznesā", ko pasniedz "Radio SHW" darbinieki.

Līdztekus pagājušajā gadā uzņēmums turpināja un paplašināja digitālo risinājumu ieviešanu un pārdošanu, tādējādi piesaistot papildu ieņēmumus.

Šogad paredzēts turpināt iesāktās izmaiņas, lai nodrošinātu klausītājus ar plaša spektra programmām, kā arī iespēju robežās palielināt apraidi "Radio SWH Rock" un "Radio SWH +" programmām.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu