Samanta Tīna atklāj, kā "Eirovīzijas" atcelšana mainīja viņas dzīvi

Samanta Tīna

FOTO: No Samantas privātā arhīva

Mākslinieki īpaši izjūt fiziskās distancēšanās ietekmi, jo tagad savus fanus var sastapt tikai sociālajos tīklos. Arī dziedātājai Samantai Tīnai šis laiks atnesis vairākus pārdzīvojumus, piemēram, atceltās "Eirovīzijas" dēļ, taču viņa ir apņēmības pilna un dalās ar saviem pēdējo nedēļu piedzīvojumiem, pārdomām un jaunatklājumiem.

Eirovīziju aizstāj fanu atbalsts un “koncerti no dīvāna”

“Lai arī cik banāli tas varētu izklausīties, šis laiks man ir parādījis, kas patiesi ir svarīgs un kas ikdienas skrējienā tiek palaists garām. Protams, pārdzīvoju par "Eirovīzijas" atcelšanu, bet tā vietā man tika dota iespēja izjust savu fanu atbalstu neaprakstāmos apmēros,” atklāj Samanta Tīna, kura šajā laikā dziedāšanu ir iemīlējusi vēl vairāk.

“Manuprāt, šis posms atstās patīkamas pārmaiņas arī ikdienas dzīvē, jo man nācās iemācīties darboties attālināti. Ar jauno salokāmo viedtālruni man, piemēram, ir izdevies noorganizēt vairākas tiešraides un nosūtīt sveicienus atbalstītājiem uz jebkuru atrašanās vietu,” priecājās dziedātāja.

Iespēja piebremzēt un pateikt paldies

Tāpat kā citiem, arī Samantai bijusi iespēja mājās pabeigt atliktos darbus. Tagad viņas guļamistabas sienas ir sen iecerētajās krāsās – zaļā un zelta. “Un šogad mājās sanāca pavadīt arī savu dzimšanas dienu, tomēr digitālo sveicienu un bezkontakta kurjera sūtījumu netrūka,” priecājas Samanta. Viņa paspējusi šajos svētkos pārsteigt arī savu mammu – jo arī mammai tā ir īpaša diena.

Pārdzīvojums pārtop radošās idejās

Samanta sākotnēji bija saskumusi, ka "Eirovīzija", kas bija plānota kā pavasara centrālais notikums, tiek atcelta, tomēr viņa izvēlējās savu enerģiju virzīt radošā gultnē. Tā kopā ar multimāklslinieku Kašeru radās īpašu džemperu kolekcija, kas ātri vien tika izpirkta. Dziedātāja izmantoja iespēju un pati personīgi, ievērojot drošu distanci un higiēnas prasības, devās pie saviem faniem, lai nodotu jaunos džemperus.

Dziedātāja priecājas: “Šis ir laiks, kad es varu radīt pat vēl vairāk. Drīzumā iepriecināsim klausītājus no visām pasaules malām ar jaunu dziesmu, kas ir tapusi vēl ārkārtējās situācijas laikā.”

Uz augšu