Ķīpsalā sāk darboties brīvdabas kino

Foto
Jānis Škapars
, Fotogrāfs
Ķīpsalā sāk darboties brīvdabas kino
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Sestdien Ķīpsalas izstāžu centra stāvlaukumā sāka darboties "Drive in kino" - iespēja, sēžot savā auto, baudīt filmas.

Filmas skaņa tiek nodrošināta caur radio FM viļņiem, tādēļ katrā mašīnā ir vai nu nepieciešams radio aparāts vai, kā norādīts pasākuma mājaslapā, arī kāda cita ierīce, piemēram, telefonu, caur ko uztverami radioviļņi. Apmeklētāji līdzi var ņemt arī savas uzkodas un dzērienus.

"Drive in kino" Ķīpsalā piedāvā baudīt divus līdz četrus seansus dienā, kuros varēs redzēt komēdijas, drāmas, romantiku, asa sižeta filmas un multfilmas no lielākajām starptautiskajām filmu studijām. Vienai automašīnai jāiegādājas tikai viena biļete, norāda kino seansu rīkotāji.

Filmu saraksts un biļetes pieejamas mājaslapā "driveinkino.lv".

Foto: Ķīpsalā sāk darboties brīvdabas kino.

Uz "Drive in Kino" Ķīpsala var doties tikai automašīnā un izkāpšana no transportlīdzekļa nebūs atļauta. Ievērojot valstī noteiktos ierobežojumus, automašīnas būs jānovieto ar divu metru distanci. Auto ar atvērtu virsbūvi, velosipēdistiem, motocikliem, kā arī kājāmgājējiem dalība pasākumā ir liegta. Dodoties uz "Drive in Kino" Ķīpsala, jāievēro atļautā spēkrata ietilpība, kā arī pulcēšanās vienas mājsaimniecības ietvaros, bet biļete uz vienu auto ir jāpērk tikai viena.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu