Sabiedrībā pazīstami cilvēki publisko savas nedēļas nogales fotogrāfijas

Kā jau katru nedēļu, esam apkopojuši slavenību ievietotās fotogrāfijas sociālajos tīklos, lai informētu savus lasītājus par Latvijā pazīstamu cilvēku gaitām brīvdienās. Ko šajā nedēļas nogalē ir darījuši iemīļoti, tautā pazīstami cilvēki un topošās zvaigznes?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Turpinām ielīgot jaunajā dzīvē 🌿 20.06.20. Valts Grigalis 🤍

A post shared by MARTA Grigale (@martagrigale) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

And suddenly you know... it’s definitely time for a change.

A post shared by Lelde Dreimane (@leldedreimane) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Savā dzīvē paveicamo lietu sarakstā noteikti var iekļaut arī palikšanu luksusa burbuļteltī. 🏕 Tā atrodas Bali, Kintamani pilsētā, UNESCO Globālā Geoparka malā, ar fantastisku skatu uz sirreālu ainavu - diviem vulkāniem, Baturu un Agungu (Agungs starp citu ir aktīvs un pēdējo reizi izvirda vien pirms gada). 🌋 ➡️ Vai Tu gribētu palikt šādā burbuļviesnīcā❓ ⠀ P.S. Kā latviešu vālodā ir “bucket-list”❓ ⠀ 🇬🇧 🇬🇧 🇬🇧 Experiencing a stay in a luxurious bubble tent definitely is a bucket list thing. 🏕 It is located in the Kintamani town, sitting on an edge of a UNESCO Global Geopark and overlooking surreal landscape - two volcanos Mount Batur and Mount Agung and picturesque sunrises. 🌄 ⠀ ➡️Would you like to stay here❓

A post shared by Diana Kubasova in BALI (@dianakubasova) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Back to new-old routine_ #theatrelife #roberticke

A post shared by Darta Danevica (@darta_danevica) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I GOT THREE LOOKS THREE LOOKS THREE LOOKS

A post shared by you betcha (@betabeidz) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Slow Sup Sun Day with girls💧💦🏄

A post shared by Agnese Zeltiņa (@actressagnesezeltina) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Baltais sapnītis 🧁💝

A post shared by Adriana Miglāne (@adrianamiglane) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Just peace 🐳🐳

A post shared by Armands Skele (@armandsskele22) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Sana Timma (@sana_timma) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

3:30 no rīta, 2,5 km, 12kg. Neko nejautājiet. Es guļu. :)

A post shared by Ieva Brante (@ieva_brante) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

S U M M E R L O V E

A post shared by Renārs Zeltiņš (@renarszeltins) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

✨If you can dream it you can do it! ✨

A post shared by Jelena Ostapenko (@jelena.ostapenko) on

Uz augšu