Aija Vītoliņa aicina uz koncertu Kalnmuižas pilī

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Aija Vītoliņa
Aija Vītoliņa Foto: publicitātes

25. jūlijā plkst.19.00 Kalnmuižas pils ābeļdārzā norisināsies dziedātājas Aijas Vītoliņas un pianista Romāna Vendiņa koncerts - dzīvu sajūtu vakars ar filigrāni smeldzīgām un mežonīgi draiskām melodijām, informē "Bilžu birojs".

Koncertā romantiskajā un gleznainajā Kalnmuižas pils ābeļdārzā klausītājiem būs iespēja baudīt Aijas Vītoliņas un Romāna Vendiņa muzikālos vasaras vakara stāstus dažādās pasaules valodās un melodijās - no Argentīnas līdz Francijai - atgriežoties atpakaļ mūsu pašu skaistajā Latvijā. Skanēs gan skaistākie Edītes Pjafas izdzīvotie stāsti, Astora Pjacollas ugunīgie tango, karstasinīgās ladino melodijas, gan arī iemīļotas Maestro Raimonda Paula, Aivara Hermaņa, Kārļa Lāča un citu skaņražu dziesmas.

Aija un Romāns satikušies tālajos divtūkstošajos, sākotnēji, lai izpildītu tango lielmeistara Astora Pjacollas skaņdarbus grupā Tango Sin Quinto. Laikam ejot un nemitīgi esot izzināšanas un pašattīstības procesā, repertuārs ticis muzikāli papildināts dažādos virzienos.

Foto: Aijas Vītoliņas un grupas «Tango Sin Quinto» albuma "Klusums" atvēršanas svētki.

Aijas Vītoliņas solo karjera aizsākas 2003. gadā pēc veiksmīgas sadarbības ar producentu apvienību “Virus Art” muzikālajā projektā “Tango Sin Quinto”. 2005. gadā Aija tiek uzaicināta piedalīties krāsainajā izrādē “Viva La Bomba” kopā ar Intaru Busuli, Uldi Marhileviču un Laimi Rācenāju, 2006. gada nogalē piedalās ikgadējā, populārajā cabaret uzvedumā “Cabaret Allez” un 2007. gada janvārī - Raimonda Paula sadziedāšanās svētkos Arēnā Rīga. 2018. gadā, sadarbībā ar grupu “Tango Sin Quinto”, ir nācis klajā Aijas Vītoliņas pirmais solo albums “Klusums”.

Kalnmuižas pils
Kalnmuižas pils Foto: publicitātes

Biļetes "Biļešu paradīzes" kasēs un internetā. Biļešu cena: sākot no 20,00 eiro. Tuvojoties pasākumam, biļešu cena var tikt mainīta.

Koncerta skatītāju skaits tiks noteikts, ievērojot valstī noteiktos pulcēšanās ierobežojumus un pasākuma apmeklētāju drošībai izsludinātās sanitārā protokola prasības.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu