Marija Naumova piedāvā jaunu dziesmu Latīņamerikas ritmos

TVNET
Marija Naumova piedāvā jaunu dziesmu Latīņamerikas ritmos
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Marija Naumova
Marija Naumova Foto: Svetlana Hačaturova

Dziedātāja, Eirovīzijas zvaigzne Marija Naumova piedāvā jaunu dziesmu "Par to es domāšu rīt", kas ieturēta Latīņamerikas ritmos. Tās autors Rustams Bagirovs, bet vārdus sarakstījuši Rustams Bagirovs, Līga Robežniece un Irēna Saatčiane.

Jaunās dziesmas autors Rustams Bagirovs kā Nīderlandes Konservatorijas Arnemā students sarakstīja šo dziesmu jau 2014. gadā, kad studēja Latīņamerikas mūzikas žanru, tā izpildījumu un akordeona spēli.

"Šis man bija ļoti interesants un radošs izaicinājums, kurā uzdrīkstējos apvienot kubiešu mūzikas stilistiku ar latviešu valodas vārdiem," tā Rustams.

Kad pēc mācību beigām Rustams atgriezās Latvijā, viņš turpināja integrēt karstasinīgās mūzikas motīvus vēsajā Latvijas klimatā, meklējot te līdzīgi domājošas radošās personības.

"Man ļoti patīk jaunas idejas un tikšanās ar radošiem cilvēkiem. Ar Rustamu Bagirovu iepazinos salīdzinoši nesen, un man iepatikās viņa muzikālās idejas. Tās ir gaisīgas, siltas un pozitīvas - tieši tādas, ar kādām vēlos iepriecināt savus klausītājus. Mēs nolēmām sākt ar dziesmu "Par to es domāšu rīt", kas ir ļoti saulaina un mums - ziemeļu puses cilvēkiem, tik nepieciešama. Tamdēļ mēs izdomājām pagarināt vasaru ar mūzikas palīdzību! Pozitīvu Jums klausīšanos," tā sadarbību komentē Naumova.

Noklausies dziesmu!

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu