Rolands če skaidro jaunās dziesmas "Riņķa deja (Krievu rulete)" nozīmi
Video

rolands če FOTO: Ekrānuzņēmums

Jūlija sākumā reperis rolands če izdeva savu pirmo singlu "Universal Music Latvia" paspārnē – "Riņķa deja (krievu rulete)", kā stāstu par cīņu ar saviem iekšējiem dēmoniem. Lai labāk izprastu dziesmas jēgu, atsauces un teksta nozīmi, ir izveidots video, kurā rolands če, brīdī, kad uz viņa rokas tiek tetovēti dziesmas vizuālās identitātes elementi, izskaidro visu augstāk minēto.

rolands če dziesmu raksturo kā gājienu cauri viņa dzīvei un cīņu ar iekšējiem eņģeļiem un dēmoniem, ar kuriem viņš dodas nemitīgā riņķa dejā. Dziesmas tekstā ir pieminēts arī leģendārs personāžs Latvijas underground kultūrā – "Black Bullet" un daudzas citas ievērības cienīgas atsauces, par kurām uzzināt var, noskatoties video: 

Kopš izdošanas dziesma internetā ir skatīta un klausīta vairāk nekā 200 000 reižu, un šis skaitlis dienu no dienas turpina pieaugt. Tāpat arī rolanda če garadarbs aktīvi turas radio pieci.lv Latvijas Top40 augšgalā, un šobrīd dziesma ir sākusi savu ceļu arī Radio SWH "Priekšnama" topā, kur par tās atrašanos topā var balsot Radio SWH mājaslapā.

Šobrīd rolands če aktīvi strādā ar jaunu dziesmu un video, kuru drīzumā nodot vērtējumā repa mūzikas cienītājiem.

Uz augšu
Back