Sita un žņaudza: Parisa Hiltone atklāj baisas ainas no savas bērnības

Sejas.lv
Sita un žņaudza: Parisa Hiltone atklāj baisas ainas no savas bērnības
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 1
Parisa Hiltone
Parisa Hiltone Foto: Reuters/ScanPix

39 gadus vecā augstāko aprindu personība Parisa Hiltone savā jaunajā dokumentālajā filmā apgalvo, ka internātskolā tikusi spīdzināta.

Hiltone dokumentālajā filmā "This Is Paris", kas dienasgaismu ieraudzīs 14. septembrī, dalījās ar baisu pusaudžu gadu pieredzes stāstu.

Hiltones vecāki 17 gadu vecumā nosūtīja viņu uz Provo Kanjona skolu Jūtā (tagad pusaudžu ārstēšanas centrs) viņas nekontrolējamas izturēšanās dēļ.

Tomēr, pēc Hiltones teiktā, vecāki nezināja par šausmām, ko iestādes darbinieki viesa bērnos - viņa apsūdz darbiniekus spīdzināšanā, fiziskā un psiholoģiskā vardarbībā. Bet, kad bērni mēģināja runāt par vardarbību ar savu ģimeni, darbinieki saplēsa pusaudžu vēstules un pārtrauca viņu tālruņa zvanus.

"Personāls teica briesmīgas lietas. Viņi lika man justies slikti par sevi un regulāri iebiedēja. Es domāju, ka viņu mērķis bija mūs salauzt. Viņi izmantoja fizisku vardarbību, sita un žņaudza mūs. Viņi gribēja bērnos ieaudzināt bailes, lai mēs būtu pārāk nobijušies un klausītu viņus," pieredzē dalījās Hiltone.

Pēc viņas teiktā, iestāde kā sodu piesprieda pusaudžu ieslodzīšanu vienistabas ieslodzījumā līdz 20 stundām dienā. Hiltone katru dienu raudāja un cīnījās ar panikas lēkmēm.

Hiltone gandrīz gadu uzturējās skolā un, kad viņai apritēja 18 gadi, viņa pameta iestādi pēc savas iniciatīvas.

"Cilvēki var domāt, ka man viss dzīvē bija viegli, bet es gribu parādīt pasaulei, kas es patiesībā esmu," sacīja zvaigzne.

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu