Drāma Magones dzīvē: cenšas atjaunot attiecības ar māti, bet dabū “ar kalašu pa muti”

Realitātes šova "Slavenības. Bez filtra" zvaigzne Magone Šutoviene, viesojoties Liepājas pusē, nolēma apciemot savu māti, ar kuru mantojuma dēļ attiecības bija pārrāvusi. Taču vēlme atrisināt nesaskaņas nerealizējās.

Sarūpējusi ciemakukuli, Magone mātes mājā iegriezās kopā ar dēlu un mudināja Raimondu iegādātās dāvanas ienest vecmāmiņai, cerot, ka sievietes sirds pret mazdēlu būs laipnāka. “Tizla sajūta, stāvot pie sava vecā nama durvīm. It kā gribētos, tā kā nedrīkst – ko lai dara? Es arī nesaprotu, ko man tagad darīt – iet vai neiet? Ka nedabūju ar sūda tupeli pa galvu,” sacīja Magone.

Taču Magones mātes sirds neatsils ne pret ilgi nesatikto meitu, ne mazdēlu – sākotnēji pieņēmusi Raimonda dāvātās veltes, pēcāk māte tās iznesīs no mājas un atdos Magonei, vien nosakot:

“Es nemaz nepriecājos – še, ņem bērniem. Man nevajag, esmu paēdusi.”

5

Redzot mātes attieksmi, arī Magones sirds būs pilna: "Nu vot. Ar tupeli pa pauri! Dabūju ar kalašu pa muti kārtējo reizi. Man galvenais, ka darīju, kā, es domāju, ir pareizi darīt. Bet, ja nevajag, nevajag. Paldies arī par to.”

Atgādinām, ka Magones attiecības ar māti saasinājās uzreiz pēc meitas atgriešanās no Anglijas. Kā atklājusi dzejniece – māte meitu pati aicinājusi atpakaļ uz Latviju un vēlīgi solījusi iespēju saimniekot viņas mājā Priekulē. Taču tad domas mainījusi un savu īpašumu meitai tomēr atteikusies novēlēt. Turpretim Magone un viņas vīrs – lietuvietis Žanis uzstāj – viņiem svarīgi saimniekot un līdzekļus remontā ieguldīt savā mājoklī, nevis mātes īpašumā, kura nemitīgi maina domas, liekot noprast, ka ģimene var kādā dienā vispār palikt bez pajumtes.

Neredzot galu nesaskaņām, Šutovu ģimene lūkojās pēc jaunas mājvietas - teica ardievas Priekulei un pārvācās uz Magones dzimto pusi - Gulbeni. “Es meklēju sev jaunas mājas. Un nu pēc sludinājuma esam atraduši sev piemērotu variantu gan izskata, gan materiālā izteiksmē,” savulaik klāstīja Magone. Turklāt Magone ar vīru no darba nebaidās – viņus nebiedēja nedz ar zāli aizaugušais pagalms, nedz mājas iekštelpas, kas prasās remonta. “Mums svarīgi, ka ir pamati, ka māja ir kā stabils fundaments,” savas prasības reiz raksturoja Magone. Kopš Šutovu ģimenes pārcelšanās uz jaunām mājām nesaskaņas ar Magones māti tā arī nav atrisinātas un vecmāmiņa ilgu laiku nav satikusi nedz meitu, nedz mazbērnus. Vēl vairāk - mazmeitiņu Magnoliju Latviju viņa nav redzējusi vispār.

Uz augšu
Back