Kobes Braienta atraitne ierauta publiskā skandālā ar savu māti

Sejas.lv
Kobes Braienta atraitne ierauta publiskā skandālā ar savu māti
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Reuters/ScanPix

Traģiski bojāgājušā basketbolista Kobes Braienta atraitne Vanesa Braienta publiski reaģējusi uz savas mātes komentāriem par viņu attiecībām pēc tam, kad māte kādā intervijā apgalvojusi, ka meita viņu izlikusi no mājām. 

Braientas māte Sofija Leina intervijā ar asarām acīs apgalvoja, ka meita viņu piespiedusi aiziet no ģimenes mājas, kā arī likusi viņai atdot automašīnu, kuru sieviete izmantoja. 

Atbildot uz apsūdzībām, basketbolista atraitne paziņojumā cilvēkiem teica: "Mans vīrs un meita negaidīti aizgāja mūžībā, un tomēr mana mamma uzdrīkstas piedalīties intervijā televīzijā, runājot negatīvi par mani, kamēr lej asaras par mašīnu un māju, kas nebija uz viņas vārda."

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Vanessa Bryant (@v.anessabryant) on

"Viņa ir noņēmusi visas savas dimanta rotaslietas, iztukšojusi savu dzīvokli, ko es nodrošinu, un noglabājusi mēbeles noliktavā, lai izskatītos, ka ir bez atbalsta. Pēdējo 20 gadu laikā mēs ar vīru esam viņu finansiāli atbalstījuši, un es turpinu to darīt, papildus viņas ikmēneša uzturlīdzekļiem," uzsver Braienta.

Nobeigumā viņa vēsta: "Pretēji iepriekšējiem paziņojumiem, viņa nav fiziski bijusi klāt vai emocionāli mani atbalstījusi pēc vīra un meitas aiziešanas mūžībā. Skatoties nākotnē, es redzu, kas manai mammai ir vissvarīgākais, un tas ir vairāk nekā sāpīgi. Es ceru, ka šī mūsu personīgo attiecību publiskā demonstrēšana šeit arī beigsies."

Atgādinām, ka Braients un vēl astoņi cilvēki, tajā skaitā basketbolista 13 gadus vecā meita Džianna jeb Džidži, 26. janvāra rītā gāja bojā helikoptera avārijā. 

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu