Jaunā TV spēlē pašmāju slavenības parādīs sev nozīmīgas vietas Latvijā

Sejas.lv
Jaunā TV spēlē pašmāju slavenības parādīs sev nozīmīgas vietas Latvijā
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: publicitātes

6. oktobrī ReTV nonāks jauns raidījums “Ar kājām pa mājām”, kurā sabiedrībā pazīstami cilvēki ļaus ieraudzīt Latvijas pilsētas jaunā veidā. 

Katrā spēlē piedalās divas Latvijā zināmas personības – viena no vienas pilsētas, otra – no citas. Katra personība savā pilsētā izstrādā sev nozīmīgu un mīļu apskates vietu maršrutu. Katrā maršrutā ir septiņi apskates punkti, no kuriem seši norādīti kartē, bet septītais – slepens.

Kad maršruti ir izstrādāti, zvaigznes samainās ar pilsētām un dodas aizraujošā pilsētas un otras personības izpētes misijā. Uzdevums – atrast kartē norādītos apskates objektus vai vietas.

Nonākot katrā no pirmajiem sešiem misijas punktiem, dalībniekiem jāizpilda kāds uzdevums.

Uzdevumi ir dažādi – tiek pārbaudīta gan dalībnieku intuīcija, gan spēks, gan erudīcija, gan vienkārši veiksme.

Izpildot uzdevumu veiksmīgi, zvaigznes saņem vienu punktu. Spēlē uzvar tas, kuram vairāk punktu. Katrā no sešiem apskates punktiem dalībnieki saņem arī norādi – kādu atslēgas vārdu, kas palīdzēs atrast septīto, slepeno un noslēdzošo pilsētas misijas-cilpas punktu. Noslēdzošajā, septītajā spēles punktā (cilpas atrisinājuma vietā) tiek atklāta piemiņas plāksne, kurā pausts šīs vietas nozīmības stāsts spēles zvaigznes dzīvē.

Neapjukt pilsētas ielās un uzturēt jautru garu pilsētas misijas laikā dalībniekiem palīdzēs spēles aģenti Liena un Jānis. 

Kā vēsta raidījuma veidotāji, Jānis ir labākais “maskots jeb talismans” Latvijā un, iespējams, trešais labākais picu cepējs Latvijā. Liena savukārt ir erudīta vārda meistare un dažādu tekstu autore.

Katrā maršruta apskates punktā dalībniekiem uzdevumus sagatavo spēlēs vadātājs (jā tieši “vadātājs” nevis “vadītājs”) Mikus. Viņš arī pastāsta dažādas patiesības, puspatiesības un leģendas par pilsētām, kurās atrodas, kā arī zvaigznēm, kuras sastādījušas maršrutu. Kad vadātājam nav ko teikt – viņš dzied vai runājas ar vietējiem iedzīvotājiem.

Mikus ir dziesminieks, raksta mūziku teātra izrādēm un visādi citādi strādā ar ausīm. 

Pirmajā raidījumā “Ar kājām pa mājām” radio dīva Sanda Dejus un aktieris Imants Strads dosies misijā uz Valmieru un Madonu, ko ReTV skatītāji varēs redzēt 6.oktobrī plkst. 21.25.

Video: ieskats pirmajā raidījumā 

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu