Es domāju, ka nomiršu: "Caur ērkšķiem uz..." dalībnieces glābšanā iesaistās mediķi

Sejas.lv
Es domāju, ka nomiršu: "Caur ērkšķiem uz..." dalībnieces glābšanā iesaistās mediķi
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

STV Pirmā! raidījuma “Caur ērkšķiem uz...” 5. novembra epizodē risināsies notikumi, kas pārsteigs ne vien skatītājus, bet arī pārbiedēs pašus dalībniekus - pie vienas no dalībniecēm ieradīsies neatliekamās palīdzības mediķu brigāde. 

Iemesls šai negaidītajai “vizītei” būs nevis dāmu savstarpējās nesaskaņas, bet gan personīgo spēju pārvērtēšana. Ventspilniece Kristīne, kura ar savu skarbo bērnības pieredzi un spilgto personību iemantojusi daudzu skatītāju mīlestību, par visu vari centīsies būt labākā sporta nodarbībā, taču diemžēl pārcentīsies un noģībs, radot pārsteigumu un neizpratni pārējiem dalībniekiem.

25 gadus vecā sieviete uz projektu nākusi, jo nespēj sadzīvot ar mātes pāridarījumiem un vardarbību, kā arī zemo pašvērtējumu. Apaļīgā dāma neslēpj, ka ļoti pārdzīvo arī par savu izskatu, tāpēc spogulī skatās ļoti reti. Iespējams, tāpēc viņa ar īstu azartu ļausies nekad neizbaudītiem notikumiem - apgūs veselīga dzīvesveida pamatprincipus, revidēs savus ēšanas paradumus un diskutēs par ēdiena nozīmi un to, vai veselīgiem smūtijiem ir jābūt arī garšīgiem.

Vēl vairāk – sporta nodarbībā Kristīne būs gatava uz spēles likt teju visu, nedomājot, ka tā nodara pāri savai veselībai. Treniņa vidū pie Kristīnes ieradīsies neatliekamās medicīniskās palīdzības brigāde, kas sniegs profesionālu palīdzību jaunajai sievietei. Taču vai šis starpgadījums neizrādīsies liktenīgs - vai mediķi atļaus Kristīnei turpināt dalību šovā? Vai gluži otrādi – viņai nāksies projektu pamest, sarūgtinot tik daudzus “Ērkšķu” fanus?

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu