Lietas, kas notiek Martas galvā

Dziesma pēc dziesmas: MARTA par jauno albumu
TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

TVNET turpina raidījumu ciklu "Dziesma pēc dziesmas", aicinot pašmāju mūziķus atklāt sava jaunākā albuma dziesmu tapšanas stāstu un vēstījumu. Šoreiz dziedātāja MARTA (Marta Grigale) apsprieda visas albuma "Lietas, kas notiek manā galvā" dziesmas citu pēc citas, atklājot par tām interesantus faktus.

Albumā iekļautas deviņas dziesmas latviešu valodā. Kompozīciju sarakstu papildina arī neliela Martas meitas Grētas improvizācija.

"Tas ir par drosmi - drosmi būt man pašai, drosmi būt atklātai, drosmi pateikt īstos “jā” un īstos “nē”. Manā galvā allaž ir bijis ļoti daudz jautājumu. Strādājot pie albuma, esmu meklējusi uz tiem atbildes, cenšoties būt maksimāli godīga gan pret klausītājiem, gan pati pret sevi," par albumu stāsta Marta.

Albuma producēšanā piedalījies gan elektroniskās mūzikas mākslinieks Kashuks (“Pieklauvē”, “Supermeitene”), gan mūziķis Dmitrijs Tarasovs (“Pasaule pagaidīs”), taču lielāko daļu dziesmu producēšanas, balss ierakstu, kā arī miksēšanas un māsterēšanas darbu veicis DJ Rudd (Rūdolfs Budze).

Mediju atbalsta fonda ieguldījums no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Par materiāla saturu atbild SIA "TVNET". Saturu veidoja Krista Garanča, Gints Bāliņš un Viktors Devjatovs.

Foto: #SIF_MAF2020
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu