"Balss maskā" notikusi pēdējā izbalsošana

Sejas.lv
"Balss maskā" notikusi pēdējā izbalsošana
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 1

TV3 šova "Balss maskā" pusfinālā tika atmaskots un izbalsots Zvirbulis.

Zvirbulis izpildīja divas dziesmas - Dona hitu “Kolekcionārs” un repera rolanda če dziesmu "Krievu rulete".

Zvirbulim izdevās vienlaikus gan pārsteigt, gan samulsināt detektīvus, tādēļ minējumi bija visdažādākie. Detektīve Baiba Sipeniece-Gavare minēja, ka zem maskas slēpjas TV3 šova “X Faktors” pirmās sezonas uzvarētājs Arturs Gruzdiņš, savukārt Krivenchy minēja, ka tas ir režisors Rūdolfs Mings. Jānis Šipkēvics domāja, ka zem maskas slēpjas aktieris Andris Bulis, tomēr visprecīzākā bija Samanta Tīna, kurai jau kopš raidījuma sākuma bija skaidrs, ka tas ir Justs Sirmais!

“Es Justu atkodu uzreiz pēc viņa balss tembra un pēc viņa kājas kustības. Taču, kas man negāja kopā, ir tavs stāsts – tas izklausījās pēc vismaz 40 gadus veca pieredzējuša vīrieša, un man tas galīgi negāja kopā, tu taču esi jauns čalis!” par Justa atklāšanu stāsta detektīve Samanta Tīna.

Justs atzina: lai arī pavedieni ir balstīti īstos faktos, tie ir mazliet “aizplīvuroti”, lai sarežģītu uzdevumu gan skatītājiem, gan detektīviem. Tāpat arī Justs stāsta, ka viņš ir mainījies: “Jau divus gadus neesmu izlaidis jaunu mūziku un neesmu arī bijis šeit, Latvijā, jo studēju Anglijā, esmu mainījies, un mainījusies ir arī mana domāšana.” 

Jau nākamsvētdien plkst. 20.20 kanālā TV3 skaties šova “Balss maskā” īpašo aizkulišu raidījumu, lai atklātu, kas un kā patiesībā notika šova sagatavošanā un filmēšanas aizkulisēs! Savukārt jau 29. novembrī skaties spraigo šova finālu!

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu