Ārzemēs pazudusi dziedātāja Ladybird ar bērniem

Sejas.lv
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 2
Tatjana Šihmuratova (Ladybird)
Tatjana Šihmuratova (Ladybird) Foto: Sejas.lv

Kādreiz populārā dziedātāja Ladybird, īstajā vārdā Tatjana Šihmuratova, jau vairākus gadus nedzīvo Latvijā, un nu sociālajos tīklos tiek celta trauksme par viņas un bērnu pazušanu.

Izdevums "Kas Jauns?" šonedēļ vēsta par kādu profilu sociālajā vietnē "Instagram", kurā ievietotas fotogrāfijas ar dziedātājas bērniem un teksts: "Lūdzu, palīdziet atrast manus divus pazudušos bērnus. Raians un Annika Larseni. Pēdējoreiz redzēti Forestvillā, Kalifornijā. Pēdējoreiz redzēti kopā ar Tatjanu. Atlīdzība par drošu atgādāšanu mājās."

"Kas Jauns?" ziņo, ka, visticamāk, šo profilu izveidojis bērnu tēvs Maikls Larsens. 

Savukārt Larsena tuvinieki sociālajos tīklos aicina: "Sonomas apgabala draugi, lūdzu, palīdziet mums atrast mūsu brāļameitu un brāļadēlu. Iespējams, Santarosas apkārtnē un ātri pārvietojas. Viņu māte ir viņus nolaupījusi."

Pati dziedātāja sociālajos tīklos izvairās no publicitātes - vietnē "Facebook" dziedātāja norāda, ka dzīvo Honkongā, taču "Instagram" slēgtā profila aprakstā teikts - Kalifornijā.

Atgādinām, ka Ladybird pameta Latviju 2008. gadā. Dzīvodama Anglijā, viņa 2017. gadā Maiklam dāvāja dēlu, bet gadu vēlāk, atrodoties Honkongā, pasaulē nāca abu meita.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 2

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu