Dziedātāja Ladybird vēršas pie atbalstītājiem

Sejas.lv
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 3

Dziedātāja Ladybird (Tatjana Šihmuratova), kura pērn tika apcietināta par savu bērnu nolaupīšanu un nu cīnās par viņu atgūšanu, sociālajos tīklos nākusi klajā ar paziņojumi. 

Ladybird vietnē "Instagram" 2021. gada 1. janvārī publiskoja foto, kā arī aprakstu, kurā vēršas pie saviem sekotājiem un atbalstītājiem.

"Laimīgu un bagātīgu 2021.! Atcerieties, ka jūs varat izmainīt dzīvi un sasniegt visu, ko vien vēlaties, jo Visums ir ar jums un kalpo jums. Domājiet pozitīvi un pievelciet pozitīvo, esiet mīloši un piesaistiet mīlestību. Jūs esat savas dzīves radītāji. Paldies visiem tiem cilvēkiem, kuri atbalstīja mani, iedrošināja un ticēja man. Es esmu ļoti pateicīga!" - rakstīja dziedātāja.

Tiesa, viņa publiski neprecizēja, kā veicas ar bērnu atgūšanu un tiesībām viņus redzēt. 

Atgādinām, ka iepriekš Ladybird tuva draudzene, dziedātāja Dženija Meja (Jenny May) sociālajos tīklos vērsās pie sabiedrības ar lūgumu finansiāli palīdzēt Ladybird. "Tatjana cīnās par to, lai atgūtu bērnus, vismaz par iespēju redzēties ar tiem, jo šāda iespēja ir liegta. Tā kā Tatjana nav Amerikas pilsone un kriminālprocesa laikā strādāt nevar, viņa nevar sev nodrošināt ne advokātu, ne arī noformēt kaudzi ar dokumentiem, kuri maksā lielas summas," informēja Meja.

Iepriekš vēstījām, ka Ladybird vīrs un bērnu tēvs Maikls Larsens 11. novembrī izveidoja "Instagram" kontu, kurā ievietotas fotogrāfijas ar dziedātājas bērniem un teksts: "Lūdzu, palīdziet atrast manus divus pazudušos bērnus. Raians un Annika Larseni. Pēdējoreiz redzēti Forestvillā, Kalifornijā. Pēdējoreiz redzēti kopā ar Tatjanu. Atlīdzība par drošu atgādāšanu mājās."

Savukārt 28. novembrī bērnu tēvs nāca klajā ar paziņojumu, ka šī ir kļuvusi par krimināllietu. "Ir izdota tiesas pavēle, kurā teikts, ka bērnu aizbildnis ir tēvs. Tas nozīmē, ka objektīvs tiesnesis izdeva rīkojumu pamatota iemesla dēļ. Šis ir par drošu bērnu atgriešanu mājās, neko vairāk," apgalvoja bērnu tēvs.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 3

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu