Izsludina Rīgas domes Kultūras projektu finansēšanas konkursu

TVNET/LETA
Izsludina Rīgas domes Kultūras projektu finansēšanas konkursu
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Zane Bitere/LETA

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments izsludina projektu pieteikumu iesniegšanu Rīgas domes Kultūras projektu finansēšanas konkursam, informē departamenta Komunikācijas un sabiedrisko attiecību vadītāja Indra Vilde.

Konkursa mērķis ir finansiāli atbalstīt Rīgas pilsētai nozīmīgu kultūras projektu īstenošanu vizuālajā mākslā, mūzikā, teātra mākslā, dejā, audiovizuālajā mākslā, grāmatniecībā, kā arī muzeju darbības un starpdisciplināru projektu realizēšanu.

2021. gada konkursam izvirzītas vairākas prioritātes. Tiks atbalstīti mākslinieciski augstvērtīgi, inovatīvi un sabiedriski nozīmīgi projekti visās kultūras un mākslas nozarēs. 

Finansējums tiks piešķirts arī kultūras organizāciju iniciētiem laikmetīgās mākslas projektiem, kas sekmē pilsētvides un kultūras infrastruktūras attīstīšanu Rīgas apkaimēs, kā arī projektu pieejamību pilsētas iedzīvotājiem. Līdztekus tam atbalstīs arī Aleksandra Čaka 120 gadu jubilejai veltītu kultūras un mākslas projektu īstenošanu vietējā un starptautiskā mērogā.

Piedalīties konkursā un pretendēt uz finansējuma saņemšanu var jebkura juridiska persona, juridisku personu apvienība, pašvaldības un valsts iestāde, individuālais komersants, kā arī fiziska persona, kas reģistrēta Valsts ieņēmumu dienestā kā saimnieciskās darbības veicējs.

Konkursa nolikums un saistītie dokumenti ir pieejami tīmekļa vietnē "www.kultura.riga.lv".

Projekti jāiesniedz līdz 16. februāra plkst.17.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu