Liepājas kultūras projektu konkursam iesniegti 85 pieteikumi

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Foto: publicitātes

29. janvārī noslēdzās projektu iesniegšana Liepājas Kultūras pārvaldes organizētajā kultūras projektu konkursā 2021. Kopumā tika saņemti 85 projektu pieteikumi, no tiem visvairāk pieteikumu saņemts mūzikas un dejas, kā arī starpdisciplinārās nozarēs.

2021. gada projektu konkursa prioritātes ir veicināt mūsdienīgas un intelektuālas kultūrvides attīstību Liepājā, piedāvāt jaunu un inovatīvu kultūras ideju realizēšanu pilsētā, kas spēj radīt rezonansi un būt unikālas Latvijas un starptautiskā mērogā, nodrošināt kultūras norišu kvalitāti un daudzveidību, tradicionālās un laikmetīgās kultūras attīstību, kā arī veicināt Liepājas pilsētas iedzīvotāju līdzdalību kultūras dzīves norisēs.

Konkursam iesniegtos projektus līdz 18. februārim vērtēs kultūras projektu konkursa komisijas locekļi, kuru sastāvā šogad ir Liepājas Kultūras pārvaldes vadītāja vietnieks, vērtēšanas komisijas priekšsēdētājs Nauris Lazdāns, Liepājas pilsētas pašvaldības iestādes “Liepājas pilsētas Būvvalde” galvenā māksliniece Agita Ansule, Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas Izpilddirektora padomniece Antra Brūna, Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas attīstības pārvaldes stratēģiskās attīstības plānošanas nodaļas vadītāja Aiga Kļavniece, Liepājas Mūzikas, mākslas un Dizaina vidusskolas pasniedzējs un projektu vadītājs Ivars Pilips-Matisons, profesore, mākslinieciskā vadītāja un galvenā diriģente Liepājas Universitātes sieviešu korim “Atbalss” un Liepājas pilsētas domes Tautas mākslas un kultūras centra jauniešu korim “Intis” Ilze Valce, uzņēmējdarbības vides eksperts Gints Reķēns, Literatūrzinātniece, filoloģijas doktore,  Liepājas Universitātes Humanitāro un mākslas zinātņu fakultātes dekāne un asociētā profesore Zanda Gūtmane.

Kopumā projektu konkursā paredzēts sadalīt 50 000 eiro lielu līdzfinansējumu. Kultūras pārvaldes piešķirtā līdzfinansējuma apjoms vienam projektam nav mazāks par 1000 eiro un nav lielāks par 5000 eiro. Viens pieteicējs konkursā var piedalīties ar neierobežotu projektu skaitu, taču kopumā atbalstā varēs saņemt ne vairāk kā 8000 eiro.

Kā ziņots iepriekš, 2021. gada 1. projektu konkurss tiek izsludināts, nosakot projektu realizēšanas termiņu no 2021. gada 1. marta līdz 2021. gada 31. augustam. Plānots arī 2. projektu konkurss, otrajā pusgadā, informācija vēl sekos.

Liepājas kultūras projektu konkursos 2020. gadā kopā tika atbalstīti 44 projekti un sadalīts 110000 eiro liels līdzfinansējums.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu