Jauns pavērsiens dziedātājas Ladybird cīņā par bērnu atgūšanu

Sejas.lv
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

11. februārī ASV notika tiesas sēde, kurā tika skatīta dziedātājas Ladybird (īstajā vārdā Tatjana Šihmuratova) lieta - viņa pērn nonāca apcietinājumā par savu bērnu nolaupīšanu un nu cīnās par viņu atgūšanu.

Dziedātāja izdevumam "Privātā Dzīve" atklāj, ka lietas izskatīšana pārcelta uz 8. aprīli. "Nepietika laika, lai savāktu visus pierādījumus, jo no manas puses ir veikta patiešām liela izmeklēšana," skaidro Ladybird.

Patlaban noteikts, ka dziedātāja drīkst satikt savus bērnus klātienē, norīkotas personas uzraudzībā. "Tā kā turpinās krimināllieta, ar bērniem varēšu satikties tikpat bieži kā līdz šim – divreiz nedēļā. Tikai tagad tas notiks klātienē, un par to esmu ļoti priecīga. Pamazām visas lietas sāk nostāties savās vietās," optimistiska ir Ladybird.

Atgādinām, ka iepriekš Ladybird tuva draudzene, dziedātāja Dženija Meja (Jenny May) sociālajos tīklos vērsās pie sabiedrības ar lūgumu finansiāli palīdzēt Ladybird. "Tatjana cīnās par to, lai atgūtu bērnus, vismaz par iespēju redzēties ar tiem, jo šāda iespēja ir liegta. Tā kā Tatjana nav Amerikas pilsone un kriminālprocesa laikā strādāt nevar, viņa nevar sev nodrošināt ne advokātu, ne arī noformēt kaudzi ar dokumentiem, kuri maksā lielas summas," informēja Meja.

Iepriekš vēstījām, ka Ladybird vīrs un bērnu tēvs Maikls Larsens 11. novembrī izveidoja "Instagram" kontu, kurā ievietotas fotogrāfijas ar dziedātājas bērniem un teksts: "Lūdzu, palīdziet atrast manus divus pazudušos bērnus. Raians un Annika Larseni. Pēdējoreiz redzēti Forestvillā, Kalifornijā. Pēdējoreiz redzēti kopā ar Tatjanu. Atlīdzība par drošu atgādāšanu mājās."

Savukārt 28. novembrī bērnu tēvs nāca klajā ar paziņojumu, ka šī ir kļuvusi par krimināllietu. "Ir izdota tiesas pavēle, kurā teikts, ka bērnu aizbildnis ir tēvs. Tas nozīmē, ka objektīvs tiesnesis izdeva rīkojumu pamatota iemesla dēļ. Šis ir par drošu bērnu atgriešanu mājās, neko vairāk," apgalvoja bērnu tēvs.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu