Video ⟩ Magone atklāj, kā bez vīra tiek galā ar saimniecību

STV Pirmā! realitātes šova “Slavenības. Bez filtra” zvaigznes Magones vīrs Žanis devies peļņā uz ārzemēm, un populārā dzejniece savās mājās “Avotiņos” spiesta saimniekot viena. Kā viņai tas izdodas?

Magonei bez darba saimniecībā ir jāaprūpē trīs bērni, jāapkopj lopi kūtī, kā arī jāatrod laiks dzejas rakstīšanai. 

“Skatoties no malas, nu ir – saķer galvu un skrien mežā! Tur kūts, bērni, siens, malka, jākurina, jātaisa ēst. Tā kā Žaņa nav mājās un esmu viena pati no pieaugušajiem, protams, viss ir uz maniem pleciem. Saprotiet paši, tas ir daudz!” atklāta ir Magone.

Taču apņēmīgā sieviete nav gatava padoties – pati vien šādu ceļu esot izvēlējusies un sūdzēties negrasās. “Kāda suņa pēc tad, Magone, tu viņus savāci tur tai mājā, ja tu nevari? Kam tad tev vajadzēja tur perēt tos cāļus simts un vēl cik tur? Tā ir mana atbildība un man jāzina, vai es varēšu un cik es varēšu,” spriež Magone.

“Pirmās dienas man bija ļoti smagi, bet laukos ir jāstrādā katru dienu. Nebūs tā, ka es piecelšos – man šodien brīvdiena. Vistas, sēdiet – dēsiet rīt un ēdīsiet arī rīt. Vai truši – sorry, ūdens nebūs šodien, jo es gribēju atpūsties. Nu tā laukos nenotiek! Tas ir smags ikdienas darbs bez brīvdienām,” savā skarbajā ikdienā faniem ļauj ieskatīties Magone.

Uz augšu
Back