Izziņota godalgotā seriāla "Kalpones stāsts" ceturtās sezonas pirmizrāde

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Foto: AP/Scanpix

"Zelta globusu" televīzijas godalgu kategorijas "Labākais drāmas seriāls" uzvarētājs - kanādiešu rakstnieces Mārgaretas Atvudas (Margaret Atwood) romāna "Kalpones stāsts" ("The Handmaid’s Tale") ekranizācija, seriāls ar tādu pašu nosaukumu ar jaunām sērijām turpināsies 2021. gadā. Nule publicēts ceturtās sezonas kaceklis jeb tīzeris. 

Ceturtās sezonas pirmā sērija pie skatītājiem nonāks 28. aprīlī.

Seriāls, ko producē video straumēšanas vietne "Hulu", ceturtajā sezonā atgriezīsies pie desmit sēriju struktūras. Atgādinām, ka trešajā sezonā bija veselas trīspadsmit sērijas. 

Anotācija: Zemfreda ir kalpone un dzīvo Gileādas republikā. Reizi dienā viņa drīkst atstāt sava saimnieka mājas, lai dotos iegādāties pārtiku. Reizi mēnesī viņai ir jāatguļas uz muguras un jācer, ka saimnieks spēs padarīt viņu grūtu, jo laikmetā, kad dzimstība iet mazumā, Zemfredas un citu kalpoņu galvenā vērtība ir viņu spēja dzemdēt bērnus.

Taču Zemfreda vēl atceras laiku, kad viss bija citādi. Laiku, kad viņa mīlēja savu vīru un meitu, kad viņai bija darbs un pašai savi iztikas līdzekļi, kad viņai vēl bija atļauts mācīties.

Skatoties seriālu, neviens nespēj palikt vienaldzīgs pret zvērībām, kas tajā pastrādātas pret sievietēm. Taču vēl baisāka ir tikai doma, ka neviena no tām nav izdomāta - kādā pasaules vietā un vēstures posmā ir precedents. Dažas notiek joprojām. 

Raksts tapis sadarbībā ar "LMT Viedtelevīziju".

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu