Magone jau atkal dusmīga uz vīru par viņa greizsirdību

Sejas.lv
Magone jau atkal dusmīga uz vīru par viņa greizsirdību
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 2

Kā liecina ieskats jaunākajā STV Pirmā! realitātes šova “Slavenības. Bez filtra” jaunākajā sērijā Magones Šutovienes un viņas vīra Žaņa starpā attiecības joprojām aizēno greizsirdības jūtas.

Vēl vairāk – pēc nesenā starpgadījuma ar dzejnieku no Liepājas, kad Žanim radās aizdomas par iespējamu sievas sānsoli, viņš Magoni vienu pašu viņas radošajās nodarbēs nekur vairs nav gatavs laist – dodas ar bērniem visur līdzi.

Pirms neilga laika dzejniece meklēja kādu pašmāju mūziķi, kurš būtu gatavs viņas rindas pārvērst muzikālā baudījumā. Aicinājumam atsaucies šlāgermūziķis un pasākumu vadītājs Ainārs Bumbieris, ar kuru tapis īpaši sirsnīgs kopdarbs, kuru novērtēt uz ierakstu studiju Rīgā bija aicināti pati dzejas autore.

Taču prieku krietni mazināja vīra un bērnu klātbūtne, kuriem tālais ceļš no Gulbenes uz Rīgu nav bijis no vieglajiem, un mazuļi savu nepatiku izrādīja kā jau bērni – niķojoties: “Es biju pikta un ļoti satricināta, jo man līdzi pērās arī Žanis ar visiem bērniem. Es domāju, ka viņam greizsirdības uguns ir aizdegusi sirdi, ka es tur varētu kaut kur kādā brīdī “aizdziedāties” ar citu vīrieti prom no laulības un izšķirties.” 

Viņa arī dziesminiekam atklāti saka, ka bija domājusi braukt viena, bet Žanis esot pateicis, ka vienu nekur nelaidīšot. “Viņš laikam domā, ka es te ar jums kaut ko... puiši un svešs dzīvoklis. Greizsirdība vai kaut kas tāds,” dzejniece skaidros Aināram Bumbierim, kurš, lai arī pārsteigts par notiekošo, neslēps, ka ir labi informēts par Magones un viņas vīra attiecību saasinājumiem, un ierosinās pagaidīt ierodamies Žani un tikai tad doties tālāk uz ierakstu studiju.

Magone Šutoviene un Ainārs Bumbieris jauno kopdarbu klausītāju vērtējumam sola nodot jau drīzumā. Tāpat atgādinām, ka Magones "kontā" jau ir viens hits - grupas "Bermudu divstūris" dziesma ar šovu zvaigznes leģendāro frāzi “Ne man Gucci, ne man Nike”.

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu