Katrīnei Saulietei spārnota atziņa: lai daudz pelnītu, ir daudz jātērē!

Sejas.lv
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 3

“Gudri ļaudis runā – lai nauda atgrieztos vēl vairāk, tā ir jātērē. Un obligāti ir jāizdara kāds liels pirkums sev,” 360TV realitātes seriālā “Ģimene burkā” viedu atziņu pauda influencere Katrīne Sauliete.

Sauliete retoriski vaicāja - vai tiešām strādājam tikai rēķiniem? “Tāpēc no algas obligāti kaut kas sev ir jānopērk – tāds, ko mēs paši sev gribam. Lai nākamajā mēnesī atkal gribas iet uz darbu un lai tas nav tā – oi, es tikai ēdu un nekāda prieka,” bilst Sauliete, kura ir pārliecināta - lai daudz pelnītu, ir daudz jātērē un "priekš sevis vismaz viena tāda dārgāka lieta mēnesī jānopērk".

Tā, piemēram, nesen, dodoties pēc pārtikas, viņa iegājusi arī tehnoloģiju veikalā un iepriecinājusi ne tikai sevi, bet arī meitas un mīļoto vīrieti ar jaunām bezvadu austiņām. Šo pirkumu Sauliete nodēvējusi par “mantisko pirkumu”, kamēr ceļojums uz Ēģipti, kurā viņa nesen devās kopā ar meitām, esot bijis “garīgais pirkums”.

“Ir vajadzīgs tas sevis apmierinājums, tā balva par to – jā, tu labi strādā, tu labi pelni, tad te tev ir tā balviņa, kuru gribēji,” rezumē Sauliete.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 3

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu