Šogad Valmieras vasaras teātra festivāls būs veltīts bērniem un jauniešiem

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: publicitātes

Valmieras vasaras teātra festivāls, kas šogad notiks no 6.augusta līdz 8.augustam, būs veltīts bērniem un jauniešiem, aicinot māksliniekus un apmeklētājus ieraudzīt pasauli cita acīm, informē pasākuma rīkotāju pārstāve Lija Lauze.

Viņa pavēstīja, ka ar šā gada programmu organizatori vēlas veicināt sabiedrības saliedētību, empātiju un savstarpējo iecietību. Festivāls notiks atbilstoši pandēmijas apstākļiem un ierobežojumiem, kas tobrīd būs spēkā.

Lauze akcentēja, ka festivāla priekšplānā izvirzīta jaunā paaudze, nevis izdabājot, bet cenšoties izprast un sajust bērnu un pusaudžu redzējumu uz pasauli. Visi plānotie jaundarbi top, ieklausoties un respektējot viņu intereses, aktuālās tēmas un iesaistot arī radošajā procesā. Izrāžu veidotāju vidū ir Krista Burāne, Paula Pļavniece, Toms Treinis, Māra Uzuliņa, Klāvs Mellis, Liene Grava, Pamela Butāne, Ance Muižniece, Artūrs Dīcis un citi.

Pasākuma rīkotāju pārstāve norādīja, ka šis būs festivāla sestais gads. Patlaban festivāla norise plānota tā, lai attīstītu pagājušā gadā aizsāktos mākslinieciskos meklējumus. Radošais darbs pie programmas sagatavošanas notiek, rēķinoties gan ar situāciju, kad pulcēšanās būs atļauta, gan tādu, kurā skatītāju klātbūtne būs ierobežota vai nebūs iespējama vispār.

Festivāla programmu un biļetes plānots izsludināt līdz jūlija sākumam. Informācija būs pieejama tīmekļvietnē "valmierasfestivals.lv" un festivāla sociālo mediju kanālos "Facebook" un "Instagram".

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu