Raiņa un Aspazijas vasarnīca aicina uz Muzeju nakti

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Raiņa un Aspazijas vasarnīca
Raiņa un Aspazijas vasarnīca Foto: Publicitātes foto / Rakstniecības un mūzikas muzejs

Raiņa un Aspazijas vasarnīca (Jūrmala, Jāņa Pliekšāna iela 5/7) Muzeju naktī, 15. maijā, no plkst. 19.00 līdz 22.00 aicina viesoties muzejā dārzā, aplūkot ekspresizstādi “Pirms robežu pārkāpšanas: 1929” un piedalīties Muzeju nakts spēlē “Saules atslēdziņu meklējot”.

Vasarnīcas dārzā interesenti varēs aplūkot Olīva Mētras fotogrāfiju ekspresizstādi “Pirms robežas pārkāpšanas: 1929”. Tā ļaus ielūkoties dzejnieku ikdienā vasarnīcā, jo Raiņa pēdējās vasaras fotogrāfijas atklāj Raiņa un Aspazijas emocijas, sadzīves ainas, atpūtas un darba brīžus.

Muzeja āra teritoriju interaktīvā un radošā veidā iepazīt palīdzēs septiņu kraukļu mīklas un uzdevumi ģimenes orientēšanās spēlē “Saules atslēdziņu meklējot”. Priežu ieskauto dzejnieku vasaras atpūtas vietu veido trīs Jūrmalas koka apbūvei raksturīgas ēkas, kurās vērojamas jūgendstila detaļas.

Plkst. 22.00 muzejs aicina pieslēgties Memoriālo muzeju apvienības Facebook lapas tiešraidei, kurā būs iespēja aplūkot dzejnieku memoriālās istabas un izzināt dienas un nakts attiecības dzejnieku dzīvē un daiļradē.

Raiņa un Aspazijas vasarnīca
Raiņa un Aspazijas vasarnīca Foto: Publicitātes foto / Rakstniecības un mūzikas muzejs

Muzeja āra teritorija atvērta individuālajiem apmeklētājiem un apmeklētājiem no vienas mājsaimniecības.

Lūgums lietot sejas un deguna aizsargmasku, kā arī ievērot divu metru distanci no citiem apmeklētājiem. Muzeja teritorijā tiks nodrošināta roku dezinfekcija.

Dārzā vienlaikus drīkst uzturēties ne vairāk kā 40 cilvēku, tāpēc apmeklētāju plūsma tiks regulēta. Plānotais apmeklējuma ilgums: 30–40 minūtes.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu