Sapnis izsapņots, ko tālāk? Samantas Tīnas pirmā intervija pēc Eirovīzijas

Latvijas pārstāve Eirovīzijā Samanta Tīna sniegusi pirmo interviju pēc neiekļūšanas Eirovīzijas finālā. 

“Es gribu bišķīt nomierināties. Visu šo laiku esmu tā maukusi, tā močījusi, kā tāda šujmašīna. Esmu no ļoti daudz kā atteikusies – no attiecībām, kas man emocionāli tajā brīdī traucēja. Esmu atteikusies no visa, kas traucētu sakoncentrēties mērķim un sapņa piepildīšanai. Tagad es gribu pabūt mierā, vairāk laika veltīt sev,” tā savā pirmajā intervijā pēc Eirovīzijas dziesmu konkursa rezultātu paziņošanas kanāla STV Pirmā! realitātes šovam “Slavenības. Bez filtra” saka dziedātāja Samanta Tīna.

Latvijas pārstāves dziesma “The Moon Is Rising” finālā neiekļuva un pusfināla kopvērtējumā ierindojusies pēdējā vietā, taču dziedātāja par to neskumst. Viņa uz Eirovīziju nebija braukusi, lai cīnītos vai uzvarētu, bet gan pēc iespējas labāk pārstāvētu savu valsti. Tiesa, Tīna neslēpj - gandarījumu viņa nejūt.

“Es laikam te nedabūju to gandarījuma sajūtu sev. Attiecībā pret ieguldīto darbu. Lielākais gandarījums man būtu tikt finālā, tā būtu bijusi mana alga sev,” intervijā saka dziedātāja.

10

Eirovīzijas lielā skatuve ir sens Samantas Tīnas sapnis, un viņa likusi visu uz kārts, lai to piepildītu. “Sapnis realizējās, es biju uz lielās skatuves, un to sapni es neatdotu nevienam ne par ko. Tas bija tā vērts visus šos gadus iet, lai uzkāptu uz šīs skatuves. Tas ir vārdiem neaprakstāmi! Ir skumji kaut kur, ka man vairs nebūs tas, ka es sapņoju par to sapni, iztēlojos...

Tur vairs nav ko iztēloties - es zinu, kā tas ir, un tas ir izdzīvots,”

10

ar simboliskiem vārdiem Eirovīzijas posmu savā dzīvē noslēdz Samanta.

To, kādi ir Samantas nākotnes plāni un cik daudz patiesībā no viņas prasījis Eirovīzijas sapņa piepildījums, uzzini kanāla STV Pirmā! realitātes šova “Slavenības. Bez filtra” 24. maija sērijā!

Atgādinām, ka 22. maijā Roterdamā noslēdzās 65. starptautiskais Eirovīzijas dziesmu konkurss, kurā uzvaras laurus plūca Itālijas pārstāvji "Måneskin" ar dziesmu "Zitti E Buoni".

Uz augšu
Back