Samanta Tīna publisko Eirovīzijas rezerves priekšnesumu, ko ļaudis atzīst par labāku

Sejas.lv
Samanta Tīna publisko Eirovīzijas rezerves priekšnesumu, ko ļaudis atzīst par labāku
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 22
Foto: instagram/samantatina

Latvijas pārstāve Eirovīzijas dziesmu konkursā Samanta Tīna sociālajos tīklos publiskojusi sākotnējo priekšnesuma versiju un paskaidro, kādēļ pēdējā brīdī nolēma mainīt skatuves tērpu.

Tīna vietnē "Instagram" publiskojusi priekšnesuma video dziesmai "The Moon is Rising", atklājot, ka šis bijis rezerves variants, ja viņa konkursā tomēr nepiedalītos klātienē Roterdamā. 

"Šis gads bija kas pavisam nebijis visiem - ņemot vērā šā brīža situāciju, katrai valstij bija jānosūta savs iepriekš sagatavots, nofilmēts back up video, ja nu kāda delegācija uz skatuves tomēr nevarēs uzstāties pandēmijas dēļ. Šis video sagatavots un filmēts Latvijā! Jā, šis brīnumskaistais tērps sākotnēji bija domāts lielajai Eirovīzijas skatuvei, taču pēc mēģinājumiem nācās pieņemt lēmumu par citu tērpu, lai cik šis tērps ir vienreizējs, taču

es šajā ampluā nezin kāpēc jutos kareivīgi, pat mazlietiņ agresīvi, kas negāja kopā ar dziesmas sievišķīgo vēstījumu.

Man ir ļoti svarīga iekšējā sajūta, lai arī cik ļoti skaistais tērps vilinātu! Paldies Kašeram, kurš mani saprata, pieņēma un profesionāli tika galā atkal!" pie video raksta Tīna.

Ļaudis komentāros teju visi kā viens atzina - šī versija esot krietni labāka par Roterdamā redzēto. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Samanta Tīna Official (@samantatina)

Jau vēstījām, ka 65. starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā uzvaras laurus plūca Itālijas pārstāvji "Måneskin" ar dziesmu "Zitti E Buoni".

Latvija finālam nekvalificējās, savā pusfinālā paliekot pēdējā vietā.

Video: Samantas Tīnas priekšnesums Eirovīzijas otrajā pusfinālā

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu