Merzļikina sieva ar emocionālu ierakstu piemin traģiski bojāgājušo Kivlenieku

Latvijas hokeja izlases un Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Kolumbusas "Blue Jackets" vārtsarga Elvja Merzļikina sieva un gaidāmā bērna māte veltījusi emocionālu vēstījumu traģiski bojāgājušajam hokejistam Matīsam Edmundam Kivleniekam.

Merzļikins sociālajos tīklos dalījās ar aizkustinošu ierakstu, un arī viņa sieva Aleksandra ar īpašu fotogrāfiju un vārdiem pieminēja Kivlenieku.

Vietnes "Instagram" īsajos stāstiņos viņa vēstīja: "Tu biji mans mazais brālis, tu biji fundamentāla daļa no mūsu ģimenes, tu biji vislaipnākais, sirdi sildošākais cilvēks, kādu pazīstu.

Tu mūs vērosi no augšas un, visticamāk, teiksi: "Draugi, neraizējieties par to." Jo tas ir tas, ko tu sacīji 90% gadījumu.

Tu vienmēr liki visiem smaidīt, tu izgaismoji istabu. Tu ienīdi agros rītus pirms kafijas, tāpēc mēs tevi allaž ignorējām pirms pirmās tasītes.

Tu būtu bijis lielisks tēvocis mūsu dēlam, tāpat kā tu biji mūsu [sunim] Kobijam, un viņš tevi mīlēja vairāk nekā mūs.

Matīss, mēs tevi esam zaudējuši, bet debesis ir ieguvušas unikālu eņģeli. Es mīlu tevi, mazo brālīt, mūžīgi mūžos. Es vēlos tevi atcerēties ar smaidu, sakot: "Viss būs kārtībā."" 

FOTO: instagram/am.merzlikins

Jau vēstījām, ka Latvijas hokejists Matīss Kivlenieks 4. jūlijā gāja bojā pēc svētku uguņošanas petardes trieciena krūtīs. Nelaimes gadījums notika Mičiganas štata Novi pilsētā, kur Kivlenieks esot atpūties un svinējis ASV Neatkarības deklarācijas gadadienu, kas tiek atzīmēta 4. jūlijā.

Kivlenieks tika nogādāts slimnīcā, bet viņa dzīvību neizdevās glābt. Latvijas hokejists mūžībā devās 24 gadu vecumā.

Viņš oktobrī noslēdza jaunu divu gadu divvirzienu līgumu ar Nacionālās hokeja līgas (NHL) klubu Kolumbusas "Blue Jackets".

Kivlenieks bija hokeja skolas "Pārdaugava" audzēknis.

Savas karjeras laikā viņš piedalījās astoņās NHL spēlēs, pārstāvot Kolumbusas "Blue Jackets" komandu. Vidēji mačā viņš atvairīja 89,9% metienu un ielaida savos vārtos 3,09 ripas. Divās spēlēs gūta uzvara, divās cīņās piedzīvots zaudējums papildlaikā.

Ar Latvijas izlasi Kivlenieks piedalījies divos pasaules čempionātos, bet spēlējis vienā - šogad Rīgā, kurā vidēji spēlē atvairīja 92,2% metienu un ielaida savos vārtos 2,18 ripas.

Kivlenieks šogad pasaules čempionātā atnesa Latvijas izlasei vēsturisku 2:0 uzvaru pār spēcīgo Kanādu, kas vēlāk kļuva par pasaules čempioni. Vārtsargs tika galā ar visiem 38 pretinieku metieniem. Tieši viņu arī atzina par mača labāko spēlētāju.

Uz augšu
Back