Dženija Meja un Gatis Mūrnieks izdod jaunu vasaras dziesmu

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 1
Dženija Meja un Gatis Mūrnieks
Dženija Meja un Gatis Mūrnieks Foto: publicitātes

Dziesmu autors un izpildītājs Gatis Mūrnieks, savai jaunākajai dziesmai kā dueta partneri uzrunājis Dženiju Meju (Jenny May), un abi kopīgi izveidojuši arī vasarīgu dziesmas "Tikai sirds" video.

"Šajā dzīvē pāri visam ir cilvēcība un sirsnība. Pāri mūsu statusiem, amatiem un visam pārējam. Pēc tās vienkāršības es esmu noilgojies, un tieši par to arī ir šī dziesma. Lai kas notiktu, jebkurā situācijā uzvarēs tās lietas, kuras mēs darām no sirds, nesamāksloti un patiesi. Iedziedāt kopīgu dziesmu ar Dženiju gribēju jau kādu laiku. Vienu dienu par šo ideju izstāstīju savam draugam Nikolajam Puzikovam, kurš Dženiju pazīst jau ilgu laiku. Viņš man teica, ka viņa ir “pilnīgi savējā” un piekritīs realizēt šo ideju. Un tā arī notika. Gan dziesmas ieraksts, gan klipa filmēšana kopā ar Maiju bija aizraujošs notikums. Paldies visiem, kuri pielika savas pūles šā projekta realizēšanā," tā Gatis Mūrnieks.

Dženija Meja un Gatis Mūrnieks
Dženija Meja un Gatis Mūrnieks Foto: publicitātes

Jenny May (Maija Stuģe): "Kad saņēmu piedāvājumu dziedāt kopā ar Gati, biju patīkami pārsteigta, jo viņa dziesma uzrunāja no pirmajām notīm – tāda vasarīga, gaisīga. Ar Gati strādāt bija patīkami. Viņš ir labs komponists ar lielisku mūzikas izjūtu. Manuprāt, duets izdevies pat labāks, nekā sākumā varēju iedomāties."

Dziesmas ierakstu producēja Gints Stankevičs. Video izveidoja Kaspars Dvinskis (Dween Productions). Video piedalās Zane Melnace un Zanda Panava.

Video: Gatis Mūrnieks un Jenny May "Tikai sirds".

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 1

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu