Dziesmusvētku norise "Saulesvija". Pirmā diena

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 1
Saulesvija
Saulesvija Foto: Evija Trifanova

12. jūlijā sācies Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku norišu #dziedundejo2021 pirmais notikums "Saulesvija" - no tradicionāla klātienes notikuma svētku dalībnieku gājiena Rīgā, laikmeta nosacījumu vadīts tas aizvīsies daudz garāku ceļu, līdzīgi kā pats svētku tapšanas stāsts ir izvērties par sarežģītu ceļu trīs gadu garumā. Aplūko foto no pirmās dienas! 

Ceļš “Saulesvija” veidots kā klātienes mirkļu un video fiksējums norisēs, kurā nepilnas stundas garumā ikvienā pašvaldībā īpašais svētku vēstnesis kopā ar atraktīvu ceļotāju-sveicinātāju nodos svētku organizatoru pateicības un dāvanas ikvienam, kurš gatavojās XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem, apguva svētku repertuāru, veidoja aizraujošus video sveicienus un video priekšnesumus, piedalījās videoklipu filmēšanā. Dāvanas dalībniekiem sagatavojuši svētku atbalstītāji.

Foto: AFP / Scanpix

Pašvaldības sagaidīs svētku auto, pulcējušies nelielās grupiņās sava kolektīva ietvaros un ievērojot visus valstī noteiktos epidemioloģiskos noteikumus, daļa pašvaldību ir sarūpējuši šai dienai un stundai īpašus pārsteigumus un pateicības skolēniem un kolektīvu vadītājiem.

Pirmajā dienā pie dalībniekiem devās sveicēja aktrise Elīna Bojarkina, kā arī svētku vēstneši - virsdiriģents Mārtiņš Klišāns, diriģents Ints Teterovskis un norišu izpilddirketore Agra Bēziņa.

Foto: Dziesmusvētku norise "Saulesvija" pirmā diena.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 1

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu