Jaunās paaudzes hiphops. Repere BDM laiž klajā debijas albumu

TVNET
Jaunās paaudzes hiphops. Repere BDM laiž klajā debijas albumu
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 5
BDM
BDM Foto: Ekrānuzņēmums

Noslēpumainā pašmāju repere BDM, kura gada sākumā sevi pieteica uz Latvijas hiphopa mūzikas skatuves, laidusi klajā savu debijas albumu Shapeshifter. Līdz ar albuma izdošanu māksliniece publiskojusi arī jaunu videoklipu dziesmai "Par daudz", kurā piedalās arī reperis HUNN.

Albumā ar nosaukumu "Shapeshifter" iekļauti desmit noskaņās un stilistikā dažādi skaņdarbi, kurus BDM radījusi laika posmā no 2021. gada janvāra līdz jūnijam.

"Albuma nosaukums "Shapeshifter" (jeb latviskojot – tāds, kurš spēj mainīt formu, veidolu) trāpīgi raksturo gan albuma saturu, gan mani kā personību. Albums ir noskaņu un satura ziņā daudzslāņains un krāsains, un tāda esmu arī es. Dažbrīd esmu mierīga un aukstasinīga, bet dažbrīd – kaislīga un emocionāla. Es esmu mainīga, un tāda ir arī manis radītā mūzika. Šis albums to lieliski atspoguļo," skaidro BDM.

Līdzās BDM albumā dzirdami arī tādi pašmāju mūziķi kā Kurts no apvienības S’T’A un jaunās, uzlecošās zvaigznes – dziedātāja Diona Liepiņa, hiphopa izpildītāji Amanito un jau minētais HUNN.

Savā debijas albumā iekļautajos skaņdarbos repere BDM aizskar vienmēr aktuālās tēmas – cīņu ar dzīves pārbaudījumiem, tuva cilvēka zaudējumu, sievietes finansiālo neatkarību, mīlestību un seksu, pretošanos sabiedrībā valdošām dogmām un stereotipiem.

Albumā iekļauto dziesmu instrumentālo pavadījumu autori ir ārzemju producenti, bet albums ierakstīts Prime Time Studio Jelgavā, kur to miksējis un māsterējis mūziķis Fakts (Jānis Šmēdiņš).

BDM dziesma “Par daudz”, kurā piedalās arī reperis HUNN un kuras videoklips nonācis pie mūzikas cienītājiem vienlaikus ar BDM debijas albumu, ir juteklisks un kaislībām piesātināts attiecību stāsts. Dziesmas mazliet psihedēlisko vizuālo ekranizāciju radījusi multimediju mākslinieku apvienība Let the Good Time Roll (Reinis Šiballo un Mairis Bērzkalns).

BDM albums pieejams visās populārākajās mūzikas straumēšanas vietnēs, tostarp Spotify, Apple Music u.c.

BDM
BDM Foto: publicitātes

Noklausies albumu!

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu