Paparaci iemūžinājuši Lopesas un Afleka romantisko atpūtu Itālijā

Sejas.lv
Paparaci iemūžinājuši Lopesas un Afleka romantisko atpūtu Itālijā
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Šā brīža "karstākais" pāris Holivudā ir amerikāņu dziedātāja Dženifera Lopesa un aktieris Bens Afleks. Paparaci par visām varītēm cenšas iemūžināt abus mīlniekus, un nu tas ir izdevies pāra ceļojuma laikā uz Kapri salu Itālijā.

Foto aģentūra EPA dalījusies ar fotogrāfijām, kurās abi mīlnieki redzami sadevušies rokās un baudot Kapri šarmu un mazās ieliņas. 

Jau vēstījām, ka Lopesa pēc kāzu atcelšanas ar bijušo beisbola spēlētāju Aleksu Rodrigesu šā gada aprīlī satuvinājās ar savu bijušo draugu Benu Afleku. 2002. gadā Lopesa un Afleks saderinājās, taču 2004. gadā tomēr nolēma iet katrs savu ceļu.

2005. gadā Afleks apprecējās ar aktrisi Dženiferu Gārneri, taču abu laulība izjuka 2018. gadā. Savukārt Lopesai aiz muguras ir jau veselas trīs laulības: no 1997. līdz 1998. gadam viņa bija precējusies ar aktieri Odžani Noa, no 2001. līdz 2003. gadam ar aktieri Krisu Džadu, bet no 2004. līdz 2014. gadam ar dziedātāju Marku Antoniju. Pēdējās laulības laikā slavenība kļuva par māmiņu dvīņiem Maksimiliānam un Emmei.

Lopesa un Afleks savas attiecības publiski apstiprināja dziedātājas 52. dzimšanas dienā, daloties ar romantisku kopbildi

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu