Pie skatītājiem nonāk nebijis pikantēriju šovs. Iepazīsties ar dalībniekiem!

Sejas.lv
Pie skatītājiem nonāk nebijis pikantēriju šovs. Iepazīsties ar dalībniekiem!
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 1
Foto: publicitātes

Ceturtdien, 23. septembrī,  pie STV Pirmā! un Tet+ skatītājiem nonāks jauns, vēl nebijis iepazīšanās šovs “Mīla kemperī”, kas lutinās kaislīgu attiecību cienītājus un savērps piparotas intrigas.

Šova dalībnieki metīsies izaicinošā mīlas spēlē un ceļojumā cauri visai Eiropai kemperos. Šova galvenais uzdevums – būt kopā ar savu “otro pusīti” un nokļūt galamērķī saulainajā Itālijā. Viens pāris, kurš izrādīsies pats saskanīgākais, varēs izvēlēties – baudīt romantisku ceļojumu divatā vai naudu. Interesanti, ko viņi izvēlēsies? Iepazīsties ar šova dalībniekiem!

Dziedātāja Alise (23)

Alise Haijima
Alise Haijima Foto: publicitātes

Dziedātāja Alise Haijima mīl ne tikai labu humoru, bet arī atklāj, ka viņas sirdi var iekarot par sevi pārliecināti puiši. Alise ir gatava ļauties piedzīvojumiem un, kas zina, iespējams, tieši šovā atrast savu īsto un vienīgo, kuru nebūs kauns parādīt arī mammai.

Baikere Elīna (27)

Elīna
Elīna Foto: publicitātes

Simpātiskā sieviete aizraujas ar motosportu, bet pretējā dzimumā vispirms ievēro smaidu un apģērbu. Attiecībās viņa ir ļoti prasīga, taču mīļoto gatava lutināt un “nēsāt uz rokām”. Lai arī šobrīd Elīna priekšroku dod restorānu maltītēm, viņa spriež, ka nākotnē varētu kļūt par izcilu mājsaimnieci.

Ugunsdrošības speciāliste Ivita (30)

Ivita
Ivita Foto: publicitātes

Darba aizsardzības un ugunsdrošības speciāliste Ivita pirms pieciem gadiem šķīrusies no sava dzīvesbiedra un nu ir gatava mesties jaunās attiecībās. Daiļava smej - tad, kad runa ir par attiecībām, par ugunsdrošību nevarot būt ne runas. Džekus Ivita vispirms vērtē pēc raženā auguma – īstajam un vienīgajam jābūt vismaz 1,90 metrus garam, lai viņa var justies kā maza pelīte.

Juriste Elīza (25)

Elīza
Elīza Foto: publicitātes

Elīza sevi raksturo kā ļoti foršu dāmu ar šarmantām acīm, kuras ieskauj koķeti garas skropstas. Lai iekarotu viņas sirdi, čalim jābūt atvērtam un brīvi domājošam - tādam, kas spēj viņai turēt līdzi un nemulst, kad Elīza sāk runāt par cipīšiem jeb citplanētiešiem.

Studente Megija (19)

Megija
Megija Foto: publicitātes

Efektīgā blondīne septiņus mēnešus ir brīva no attiecībām un lūkojas pēc harismātiska čaļa, lai abi būtu uz “viena viļņa”. Viņai ir svarīgi, lai puisis būtu gana jancīgs, brīvs no laulības važām un viņa īpašumā ir auto – jo bez tā čaļiem uz viņu neesot ko cerēt.

Metālapstrādes eksperts Rūdolfs (23)

Rūdolfs
Rūdolfs Foto: publicitātes

Šķelmīgais vīrietis ikdienā nodarbojas ar metālapstrādi un smej, ka spēj ne tikai cietus priekšmetus ātri padarīt mīkstus, bet arī sievietes. Lai iekarotu Rūdolfa sirdi, dāmai ir jābūt apveltītai ar noslēpumainu acu skatienu un seksīgu balsi.

Reperis Toms (25)

Toms
Toms Foto: publicitātes

Dumpīgais Toms prot ne tikai labi rīmēt, bet arī valdzināt sievietes. Viņš dievina meičas ar skaistu seju un pievilcīgiem apaļumiem.

Video operators Ronalds (35)

Ronalds
Ronalds Foto: publicitātes

Ronalds lieki laiku netērē, liek visas kārtis galdā un atklāj - to, vai sieviete ir skaista, viņš vislabprātāk novērtē tad, kad viņa gozējas kaila vīrieša priekšā. Ronalds runā atklātu valodu – ja dāmas rīcība viņam nepatiks, to pateiks tieši acīs.

Militārists Dāvids (31)

Dāvids
Dāvids Foto: publicitātes

Muskuļotais vīrietis sevi sauc par īstu karavīru, kurš nolēmis veidot ģimeni un gatavs “sašaut” visu dāmu sirdis. Sievietē viņš vispirms pievērš uzmanību runas veidam, bet par ideālu randiņu sauc tādu, kas noslēdzas ar “laimīgām beigām”.

Priekšnieks Edžus (29)

Edžus
Edžus Foto: publicitātes

Edžus pārsteidz ar savu vienkāršību un šarmu, sakot, ka sievietes nevērtē pēc matu krāsas, bet gan personības. Vaicāts, vai ir gatavs iestūrēt arī laulības ostā, drosmīgi atbild - bijis gatavs jau vakar, jo tā dzīvē vajagot.

Latīņamerikas deju skolotājs Normunds (23)

Normunds
Normunds Foto: publicitātes

Normundam ir svarīgi, lai sieviete, pirms metas attiecībās, iemīl un ciena pati sevi. Viņa sirdsdāmai jāpiemīt inteliģencei un raksturiņam.

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu