LTV būs skatāms jauns vingrošanas šovs "Vienā ritmā"

TVNET
LTV būs skatāms jauns vingrošanas šovs "Vienā ritmā"
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Gustavs Terzens un Anatolijs Danilāns
Gustavs Terzens un Anatolijs Danilāns Foto: publicitātes

Latvijas Televīzijā no 1. oktobra piektdienu rītos uzreiz pēc “Rīta Panorāmas” būs skatāms jauns raidījums – rīta vingrošanas šovs "Vienā ritmā", kas aicinās kopā ar Latvijā pazīstamiem cilvēkiem klaviermūzikas pavadījumā pildīt fizioterapeites izstrādātus vingrojumus.

Piektdienās plkst. 8.35 LTV1 skatītāji varēs izkustēties lieliskā kompānijā. Katrā raidījumā vingrojumus demonstrēs un darīt līdzi iedrošinās trīs Latvijā pazīstami dažādu jomu un paaudžu pārstāvji – LTV raidījumu vadītājs Uģis Joksts, ārsts Anatolijs Danilāns, aktieri Artis Robežnieks, Regīna Razuma, Ģirts Krūmiņš, Daiga Gaismiņa un Rihards Zelezņevs, sportisti Deniss Čerkovskis un Ieva Maļuka, TV personība Gustavs Terzens, stiliste un blogere Indra Salceviča, mūziķe Katrīna Gupalo, horeogrāfs Jānis Purviņš un pasaules apceļotājs Kārlis Bardelis.

Lai vingrošana būtu noderīga pēc iespējas plašākai auditorijai un tajā varētu piedalīties ikviens, kas gatavs piecelties no dīvāna un ieviest savā dzīvē vienu jaunu, veselīgu paradumu, katru rīta vingrojumu kompleksu būs sastādījusi fizioterapeite Līga Līdumniece-Šulce. Viss, kas nepieciešams vingrošanai, ir atrodams skatītāju mājās – slotaskāts, spilvens, ūdens pudelītes. Jogas paklājiņa vietā varēs izmantot tepiķi vai dvieli. Vingrojumi būs paredzēti gan līdzsvara sajūtas trenēšanai, gan muguras veselībai, vēdera, korsetes, iegurņa, kāju un roku muskuļu stiprināšanai u.c. Katra rīta vingrošana sāksies ar iesildīšanos, bet beigsies ar iedvesmu visai dienai.

"Vienā ritmā"
"Vienā ritmā" Foto: publicitātes

Izcilu muzikālo klavieru pavadījumu, kas vingrotājiem visā Latvijā ļaus kustēties vienā ritmā, ik piektdienas rītu nodrošinās mūziķi Laura Polence, Raimonds Petrauskis, Platons Buravickis, Normunds Jakušonoks un Katrīna Gupalo.

Pirmajā raidījumā 1. oktobrī vingrot aicinās TV personība Gustavs Terzens kopā ar ārstu Anatoliju Danilānu un olimpieti Denisu Čerkovski. Muzikālo noformējumu nodrošinās mūziķe Katrīna Gupalo.

Raidījumu veido ekrānsatura producenti “Ausma”.

"Pandēmijas laikā mazkustīgais dzīvesveids kļuvis vēl bīstamāks kā agrāk. Tāpēc radās ideja veidot rīta vingrošanas raidījumu, kas spētu iedvesmot un būtu piemērots teju ikviena vecuma cilvēkam, bet īpaši uzrunātu auditoriju, kas savus rītus pavada mājās pie televizora," teic producente un raidījuma režisore Marta Selecka.

“Ausma” ir ekrānsatura producents, kas radījis tādus Latvijā iemīļotus bērnu seriālus kā “Tutas lietas”, “Ukulele” un “Emī un Rū”, līdztekus izdod arī mūzikas albumus un grāmatas, rīko koncertus un pasākumus.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu