RIXC galerijā Daniela Hengsta virtuālā realitāte

TVNET
RIXC galerijā Daniela Hengsta virtuālā realitāte
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Daniela Hengsta virtuālā realitāte
Daniela Hengsta virtuālā realitāte Foto: publicitātes

1. oktobrī plkst. 18.00 norisināsies Berlīnē dzīvojošā mākslinieka Daniela Hengsta (Daniel Hengst) virtuālās realitātes izstādes "Ziedošā mīlestība" atklāšana RIXC galerijā, Lenču ielā 2. Izstādē ikviens aicināts ielūkoties virtuālā purvā, kurā aug visdažādākie augi, un izjust tos īpaši.

Izstādes norises laikā RIXC galerija kļūst par asociatīvu siltumnīcu, kuru piepilda rozā gaisma. Apmeklētāji aicināti pieredzēt virtuālo purvu, saredzēt turpat augošos augus, kā arī to veidotos zvaigznājus. Nedraudzīgā nevērība pret skatītāja virtuālo ķermeni liek viņa pieredzei pārtapt par bezķermenisku skatienu. Tā ir virtuāla daba, kuru mums, iespējams, būs nepieciešams pieredzēt šādā veidā, lai pamazām atvadītos no šo augu dabiskās dzīves vietas.

Mākslinieks radījis virtuāli imersīvu vidi, kurā augu attēli tiek parādīti sievietes elpas ritmā. 

Daniels Hengsts (1981, Leipciga, Vācija) ir jauno mediju mākslinieks no Berlīnes, kura mākslas darbi parasti tiek radīti performanču mākslas kontekstā. Kopš 2015. gada viņš veido mākslas darbus virtuālajā realitātē, kā arī video un skaņas instalācijas, skaņas performances, mākslas pētniecības projektus un projektus tīmeklī. Viņa darbos tiek apskatīts tehnoloģiju potenciāls mainīt sabiedrību, ņemot vērā arī tās būtnes, kas nav cilvēki.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu