Intars Rešetins iestudējis ģimenes drāmu "Aukle"

TVNET
Intars Rešetins iestudējis ģimenes drāmu "Aukle"
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
"Aukle"
"Aukle" Foto: Mārcis Baltskars, Nacionālā teātra arhīvs

8. oktobrī Latvijas Nacionālā teātra jaunajā zālē pirmizrāde ar skatītājiem ģimenes drāmai “Aukle” Intara Rešetina režijā.

Iestudējums tapis pēc Leīlas Slimani romāna "Chanson Douce" ("Klusa dziesma") motīviem.

Mirjamai un Polam ir divi bērni – visdārgākais, kas viņiem ir, visvērtīgākā nākotnes investīcija un vistuvākie cilvēki pasaulē. Taču Mirjamai un Polam ir arī karjera, vēlme atpūsties un vajadzība kaut uz mirkli izbaudīt vienatni. Brīdī, kad dzīve ir kļuvusi par nomācošu pienākumu virkni, tik tikko atrodas laiks miegam un mīlestībai, viņi atrod glābēju. Aukli. Neaizstājamu palīgu. Jaunu ģimenes locekli. Izdarīgu feju, kas ienes viņu mājās sauli. Svešinieci, kas ienāk ģimenē un kam tiek uzticēts dārgākais un trauslākais – bērni.

Režisors Intars Rešetins: "Ģimene ir visa centrs, jo no tās mēs nākam un uz to ejam. Leīlas Slimani piedāvātā pasaule ir "šausmīgi dziļa jūra", par kuru šodien mēs vienkārši nedrīkstam nerunāt. Izrādē es meklēju cēloņus, nevis sekas, mēģinot skatītājā radīt vibrācijas pēcgaršai, pārdomām un sarunām, lai skatītājs aizdomātos par lietām, kas notiek ar varoņiem šajā izrādē, bet kuras pats negribētu piedzīvot."

Intars Rešetins
Intars Rešetins Foto: publicitātes

Titullomā Dita Lūriņa vai Lāsma Kugrēna. Lomās: Arturs Krūzkops, Inga Misāne-Grasberga, Indra Burkovska, Daiga Kažociņa, Normunds Laizāns.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu