Pēc pikantēriju šova pamešanas Edžus meklē draudzeni. Prasības - skaists smaids un glīts dibens

Edžus no šova "Mīla kemperī". FOTO: publicitātes

Iepazīšanās un ceļojumu šovā "Mīla kemperī" izbalsotais dalībnieks Edžus neslēpj, ka projekta pamešana raisa divējādas sajūtas - no vienas puses ir forši atgriezties ierastajā ikdienā, bet no otras - varbūt tomēr būtu gribējies turpināt izklaides kopā ar pārējiem.

"Noteikti atcerēšos piedzīvojumus un vakaru tusiņus, jaunu cilvēku iepazīšanu. Nav tā, ka esmu baigais tusētājs, bet paballēties patīk," atzīst Edžus. 

Uz jautājumu, vai nebija dīvaini, ka līdz ar puisi "Mīla kemperī" otro pusīti meklēja arī viņa bijusī draudzene, baikere Elīna, Edžus atbildēja, ka sen jau abu starpā viss ir izrunāts un beidzies.

Edžus atklāja, ka no visām kempera meitenēm viņam vislabāk pie sirds gājusi juriste Elīza, taču puisis neatmet cerības atrast savu īsto un vienīgo, jo joprojām tic mīlestībai.

"Tā pastāv. Jautājums ir par to, kad viņa atnāk. Es sev blakus redzu meiteni, kas ir patstāvīga, uzņēmīga, skaista un sirsnīga. Man patīk daiļā dzimuma pārstāves, kuras ir īsākas par mani. Slaidas. Skaistām acīm un skaistu smaidu. Skaistu dibenu. Krūšu izmēram nav nozīmes, jo mūsdienās to palielināšana jau neko daudz nemaksā. Es gan negribētu tikties ar tādu, kurai ir zēngalviņa, - matiem jābūt pāri plecam," smejas Edžus.

Par braukšanu mājā uz riteņiem viņš stāsta šādi: "Es vēl nekad nebiju ceļojis ar kemperi. Kā dzīves pieredze priekš ķeksīša bija baigi ok. Vai dzīve kemperī ir mans dzīves aicinājums? Laikam, ka ne. Varbūt reizi piecos gados ar draugiem vai ģimenes lokā var izšaut." 

Uz augšu
Back