Skandalozā Jelgavas pārīša šķiršanās: Jānis gatavs atstāt sievu un bērnus uz ielas

FOTO: Ekrānuzņēmums

Pavisam nesen šova "Ģimene burkā" skatītājus pārsteidza Bindru-Blumenauu ģimenes galva Jānis, kurš, sagaidot sievu Agritu no darba ceļojuma uz Dubaiju, pārsteidza viņu ar paziņojumu, ka vēlas šķirties.

Lai arī sākotnēji Jānis norādīja, ka ir ķēries pie jaunas dzīvesvietas meklēšanas un maisiņu kravāšanas, situācija izvērtusies pavisam citādi.

"Un tad es vēl uzzināju, ka viņš ir atļāvies arī nebūt mājās, uzticot savu tēva atbildību bērnu pieskatīšanā citiem. Tas mani sāpināja vēl vairāk. Es zinu, ka viņam šobrīd arī nav viegli. Viens ir tajā brīdī uz dusmām paņemt, piecelties un aizskriet projām... bet tas tā jau ir bijis iepriekš, kad esam padzīvojuši šķirti," stāsta Agrita.

Vēl vairāk viņu sāpināja tas, ka Jānis nenoraidīja piedāvājumu pašai ar bērniem izvākties, jo tieši vīrietis ir konkrētās mājas īrnieks.

"Nē, nu kā - kaut kādas jūtas jau ir, bet lai nosauktu to par kaut kādu baigo mīlestību, protams, ka ne. Viss jau ir nogalināts tajā laika posmā, kad viss ir bijis. [..] Ko man darīt? Ja grib iet, tad lai cilvēks iet, bet es jau viņu atlaižu. Kāpēc viņa mani neatlaiž?" tā Jānis. 

Uz augšu
Back