Magone jau kāzu dienā sapratusi, ka laulībai ar Žani nebūs ilgs mūžs

Sejas.lv
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 6
Foto: Ekrānuzņēmums

Šovu zvaigzne Magone Šutoviene stingri nolēmusi šķirties no vīra Žaņa un mainīt uzvārdu uz Liedeskalns. Tagad, skatoties atpakaļ uz abu kāzām, TV personība šovā "Slavenības. Bez filtra" secina, ka jau tolaik daudz kas liecinājis, ka laulībai nav lemts ilgs mūžs.

"Praktiski vienīgā lieta kāzām, ko viņš nopirka pats no savas algas, bija mans zelta gredzens. Metot virsū to atmiņu sauju mūsu attiecību zārkam, secinu, ka biju muļķe, jo par visu maksāju es un toreiz nepievērsu tam uzmanību," secina Magone.

Magone šoruden aizdomājusies, ka vispār tas bija dīvaini, ka apmēram 40 gadus vecs vīrietis esot bijis pliks un nabags, taču viņa bija iemīlējusies un gatava pati par visu samaksāt un tērēt savus iekrājumus.

Viņasprāt, jau pašās kāzās liktenis devis zīmes - dzejnieces laulības gredzens vairākkārt nokrita no pirksta, turklāt viņa nevarēja īsti uzvilkt Žanim pirkstā viņa gredzenu. Taču tas nav viss - pēc kāzām lauciniece nespēja valkāt savu zelta riņķi: "Man tas pirksts sāpēja. Apakšā zem gredzena tā kā dega un tirpa."

Izrādās, ka viņas mamma nav bijusi sajūsmā par meitas precībām ar Žani: "Mamma mani vairākkārt brīdināja jau pirms kāzām - rūpīgi apdomā. Vai tad es klausījos? Es tak gana gudra pati biju - ko ta tie vecie zina?"

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 6

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu